Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To będzie głupie mirkowyznanie i pytanie ale jestem w tym temacie zielony w #!$%@? XD

25 lat 183 cm i całe 61 kg XD
najpierw zaczac od jakiejs #dieta i unormowania swojej wagi czy już teraz zapisywac się na jakies #sztukiwalki #kalistenika lub #silownia i z czasem zacznie się wszystko normowac - cwiczenia->glod->wiecej jedzenia (przy opcji inwestowania w jakas diete lub wiedze co kiedy jesc)->przyrost wagi i ogolny wzrost samopoczucia z treningu i wagi?

Jak to w ogole rozegrac, co w takim przypadku byloby najlepsze? Nigdy nie bylem na zadnych takich zajeciach czy nawet na silowni więc nie wiem co moze mi się spodobac a co nie jedynie byl jakis basen, bieganie czy rower od czasu do czasu

Jakies ksiazki warto poczytac dla samego rozeznania i samoksztalcenia czy poki co dac z tym sobie spokoj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eceb5c3b940832ef250ed4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Idz na siłownie, zacznij uczyć sie techniki podstawowych cwiczen i jedz 1.6+ g bialka na kg masy ciala i najadaj sie zawsze do syta. Z czasem proboj dokladac ciezaru do tych cwiczen. Jeżeli po ok. 6 tyg waga będzie taka sama to musisz albo zacząc liczyc kalorie albo wmuszać w siebie na intuicje jeszcze wiecej jedzenia ale to malo prawdopodobne bo raczej jezeli twoj trening bedzie dobry to apetyt tez
@well_being: @hesuss: gdzie on ma teraz iść na siłownię, zamknięte na 4 spusty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż docelowo sztanga czy hantle to najszybszy sposób

@AnonimoweMirkoWyznania: dawaj opie dipsy, chinupy i przysiady, zanim otworzą siłkę to już będziesz trochę do przodu, ruchy przećwiczone no i jedz jak górnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Podstawy kalisteniki, nawet jakieś pompki, brzuszki, stanie na rękach, drążek jak masz plac. Szkoda pchać się w siłkę bo nie wiadomo jak będzie z covid i dostępnością takich obiektów. "Kalistenika trening w domu / dla początkujących" wpisz w yt czy google i zacznij od jutra, nie musisz się nigdzie zapisywać. Wyrobisz się trochę, to jakbyś na siłownię chciał się przerzucić to już organizm do wysiłku będzie zaadaptowany.
OP: @Jazon: tu nawet nie chodzi o nieliczenie kalorii bo tak troche nie ma czego liczyc a i tak jestem przejedzony. Kalistenika wyglada spoko ale wykopowi eksperci stwierdzili że to co da się zrobic w rok czy dwa na silce na kalistenice zejdzie mi ponad 3 lata więc lekko nie bedzie,

@well_being: nie wiem jak to ujac ale najadam się w tym momencie już nie wiem jak mam "powiekszyc"
@AnonimoweMirkoWyznania: wykopowi eksperci to kalistenike jedynie widzieli na zajęciach w swojej siłowni w Pipidowie Dolnym, prowadzoną przez instruktora po kursach #!$%@? wie czego xD u mnie po roku były efekty takie, że byłem posądzany o kłucie dupska, a cwiczylem tylko bazę i to dosyć #!$%@? xD