Wpis z mikrobloga

@mrcoachcarter: No i dobrze - należało się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedny przegrywek sam sobie wycina oddaną widownię, a później zdziwko, że nie ma zacnej pompy. Nowi ludzie raczej nie napływają drzwiami i oknami bo jak zobaczą 1-2min tej patologii to robią wielkie oczy i uciekają do Izaka, Roja i innych fajnych strimerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten przypadek powinni opisywać w podręcznikach
@mrcoachcarter: Wiem, też to zauważyłem. Ale to go nie tłumaczy i jest tylko wisienką na tym torcie #!$%@? umysłowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) koleś jest po prostu zdrowo walnięty w dekiel i tyle. Takiego ziania nienawiścią do wszystkiego w koło to tylko w Mordorze szukać i to ze świecą. Klaun myśli, że jak powiesi sobie tęczowy ręcznik za plecami i będzie pierdzielił o allahu to jest nieśmiertelny
@KingLeeBruce: texas sam sobie kopie grób. Kogo on tam ma? Kd nojn null aijnc i fargo zug kappelmaister. Dodać do tego lizodupy, a wielu ich nie ma i koniec. Volcik został zrypany jak kurtyzana z HIV. Jeszcze się ostał ten miłośnik bimbru co ciągle się chwali, że wyciąga nową flachę z zanrażarki i szwagiee czy wujek go w spirytualia zaopatruje
@krihbaum: Zgadzam się mordeczko. A ten typek od bimbru to mnie rozbraja. #!$%@? atencjusz, który co zacny strim to wkleja ten sam tekst na czat i masuje siusiaka kiedy Texas to czyta i się za każdym razem podnieca, że znowu po raz n-ty jego zacny widz wyciąga bimber z lodówki xD To jest takie słabe, że rynce opadajo. Zresztą te zacne strimy to się powinny nazywać DEJA VU STRIMY ( ͡