Wpis z mikrobloga

Dla wielu kandydaci dwóch przeciwnych partii walczący o różna wizję przyszłej Polski,
Dla mnie pionki walczące o władze dla swoich partii. Władze która nie niesie żadnej zmiany poza wymiana beneficjentów dochodów Spółek Skarbu Państwa i ciężkiej pracy społeczeństwa.

#bekazpisu #bekazpo #wyboryprezydenckie2020
A.....8 - Dla wielu kandydaci dwóch przeciwnych partii walczący o różna wizję przyszł...

źródło: comment_15909250678xWCgxC1IaM1TbjG6SsFic.jpg

Pobierz
  • 16
@Madoxxx a co było 5 lat temu? Zjedli obiad za 1000 złotych, minister nie wpisał do oświadczenia zegarka budżet państwa był w dobrej kondycji, demokracja nie była zagrożona, sądy były niezawisłe było gorzej? Gdyby po tak rujnowało budżet to teraz pis by nie miał z czego wypłacać 500+. Zadłużenie rośnie a niech następne pokolenia się o to martwią co nie? O szumowskim nie wspomnę (°°
@penknientyjerz: hmm, też z dwojga złego wybrałbym Trzaskowskiego, PiS zdecydowanie przegina z emocjonalnym populizmem, natomiast pisząc

Zjedli obiad za 1000 złotych,


Jeśli jest to nawiązanie do afery osmiorniczkowej to przypominam że w całej aferze nie chodziło o to co zamieszani panowie jedli a o rozmowy toczone nad talerzem. I mydlenie oczu tym że

" Janusze i Grażyny zbulwersowali się tym że ktoś jadł ośmiorniczki, ale beka z plebsu"

jest mydleniem oczu
@Andi128: Nie odpisałeś co z demokracją, opluwaniem konstytucji i niezawisłymi sądami.

Pis został wybrany w demokratycznych wyborach a teraz po chamsku na siłę wprowadza totalitaryzm. Jeszcze jedne wybory i będziemy zawdzięczać wyborcom pisu zmianę ustroju na długie lata bo następne wybory to będzie farsa a nie wybory.

Stare dziadki, najbiedniejsi i najgorzej wykształceni przeważają szalę na korzyść pisu. Szkoda, że osoby wykształcone którym zawdzięczamy postęp, prąd, komputery, telewizję, loty w kosmos
@penknientyjerz:

Nie odpisałeś co z demokracją, opluwaniem konstytucji i niezawisłymi sądami


Nie napisałem bo każdy wie jaka jest sytuacja, nie wiem gdzie odniosłeś wrażenie że ja popieram PiS i zamierzam ich bronić. Ja poprostu stwierdzam że PiS/PO jedno zlo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stare dziadki, najbiedniejsi i najgorzej wykształceni przeważają szalę na korzyść pisu. Szkoda, że osoby wykształcone którym zawdzięczamy postęp, prąd, komputery, telewizję, loty w kosmos są