Wpis z mikrobloga

Dzień 171/171

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Dzisiaj taka paskuda na podstawie zaprezentowanego 2 lipca 1957 w Turynie Fiata 500. Kupiłem go, bo chcę zebrać wszystkie (albo prawie wszystkie) zestawy z serii Vehicles - w tym momencie brakuje mi jeszcze tylko 10248 Ferrari F40 oraz tego najstarszego VW Beatle 10187 (którego w sumie jeszcze nie wiem, czy będę kupował).

Lego Creator Expert 10271
Liczba elementów 960
Zestaw z roku 2020
Cena katalogowa 389,99 zł

#lego #fiat #wlochy
damw - Dzień 171/171

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zesta...

źródło: comment_1591079494vO8YX8dfXPMeRJQfXfFtkq.jpg

Pobierz
  • 7
Zastanawiam się nad jego zakupem, czekam na sprawozdanie z budowy ;)

Wiesz kiedy będziesz go budował ? Czy zestaw na półkę ?


@sekinoau: szczerze mówiąc w pierwszej kolejności planowałem budować mniejsze zestawy oraz najstarsze. Dzięki temu mógłbym widzieć w jaki sposób zmieniały się techniki budowy na przestrzeni lat.
@damw: a jak u Ciebie z czasem na skladanie?
Ja z checia i tak przegladam wpisy, tylko ze dzisiejsze oznaczenie to 171/171, wiec nie wiem jak czesto teraz kolejne relacje beda? jak planujesz?
Ja z checia i tak przegladam wpisy, tylko ze dzisiejsze oznaczenie to 171/171, wiec nie wiem jak czesto teraz kolejne relacje beda? jak planujesz?


@sekinoau: zazwyczaj raz na miesiąc robię nową serię z kilku nowych zestawów, po której często są bonusowe wpisy (albo dodatkowy nowy zestaw, albo jakieś zbudowane). Zazwyczaj nową serię zaczynam między 16 a 20 dniem danego miesiąca.
Co do czasu na składanie - to już różnie bywa -
Volkswagen Beetle to nie wesoło jest. Bez 2k nie ma co podchodzić do tematu.


@ixdude: przy założeniu, że jednak się zdecyduję na zakup (w chwili obecnej raczej oleję ten zestaw, bo jest on po prostu brzydki). A ten zestaw jest taki sobie, a inny VW i tak istnieje w tej serii Vehicles - 10252 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Można też kombinować i kupować na części ten zestaw