Wpis z mikrobloga

#studbaza #studia #zalesie
To jest dramat, to jest dramat.

1. 18 maja otrzymaliśmy zielone światło do zrealizowania praktyk (80h) w szkole do końca września. Forma dowolna. Jeśli gdzieś zajęcia będą się odbywały w szkole w formie "opiekuńczo-dydaktycznej" to możemy w szkole, jak nie to online.
2. Pierw czekałem, bo mówili, że może w czerwcu dzieciaki wrócą do szkół.
3. Tak się jednak nie stało i postanowiłem nie czekać z wykonaniem 80h we wrześniu, uznałem, że 20h (obserwacyjne) zrobię online w czerwcu, a 60h (zadaniowe) we wrześniu.
4. Obdzwoniłem z 50 szkół z pytaniem czy mogę jeszcze w czerwcu zrealizować u nich prakty online
5. W większości powiedzieli krótko "nie ma takiej możliwości, do widzenia"
5. W kilku powiedzieli, że "jakby pan zadzwonił jeszcze 2 tygodnie temu to coś byśmy zaradzili, a teraz już za późno"
6. W dwóch szkołach mnie po prostu wyśmiali, gdy usłyszeli, że chcę zrobić praktyki zdalne
7. W dwóch szkołach odparli, że mi postarają się mi pomóc, ale proszą bym jeszcze popróbował gdzieś indziej, a do nich się zgłosił w ostateczności.
rales - #studbaza #studia #zalesie 
To jest dramat, to jest dramat.

1. 18 maja ot...

źródło: comment_1591259857YLIwoeMTk7Jlqg3EF7kqnF.jpg

Pobierz
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: Uderz do szkół prywatnych jeśli masz w pobliżu takie. Zazwyczaj idzie się z nimi szybciej dogadać niż z państwowymi. Chyba że muszą być państwowe. W państwowych najlepiej iść i spróbować załatwić osobiście.