Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ej powiem wam teraz prawdę, rząd USA posiada tajną broń na tego typu sytuacje i jak ja użyje to w przeciągu paru godzin wszelkie protesty się skończą. Otóż w tajnym prezydenckim schronie pod Białym Domem jest taki pokój obrad. Wiecie jak na filmach że są ekrany stół A na nim wielka mapa świata i fotele dookoła. No i w tym pokoju znajduje jest też takie biurko prezydenta A na nim stoi taki wielki czerwony przycisk który jest zablokowany przez taka klapke I aby nią zdjąć trzeba wsadzić klucz który ma prezydent no i nad tym guzikiem jest tabliczka z napisem "KKK". I że jak prezydent go naciśnie to do wszystkich wielkich czarodziejów zostaje wysłany SMS o treści: ##### Power. No i oni z kolei wysyłają wiadomości do pomniejszych czarodziejów którzy z kolei kontaktują się z szeregowym członkami. Następnie jakieś 5 mln typa wyciąga swoje szaty i broń A następnie się spotykają i ogarniaja całe plany. Po czym w TV leci to ogłoszenie z filmu Oczyszczenie i oni idą oczyszczać. I jak już następuje koniec całej akcji to w sumie miałem coś napisać ale nawet nie wiem co więc dopowiedzcie sobie sami. A co macie zrobić z tą wiadomością? W sumie możecie się pochwalić swoim bliskim nabytą wiedzą czy coś.

#usa #rasizm #protest #pasta
  • 2