Wpis z mikrobloga

Tak generalnie, to ja czegoś nie rozumiem. Prezydent naszego kraju mówi, że po jego trupie zostaną zalegalizowane związki małżeńskie homoseksualne. Ale w zasadzie dlaczego? Jeden powód. Oprócz durnowatego „bo konstytucja zabrania” - zresztą na konstytucję to ta strona ma kompletnie #!$%@?.

Jestem ciekawy, jaki jest problem w tym, żeby te osoby zawierały małżeństwa, skoro tego chcą i skoro w jakiś sposób może im to ułatwić życie. Przecież to absolutnie w żadnym stopniu nie ingeruje w czyjąkolwiek wolność. Rozumiem argumenty „przeciw” adopcji dzieci, ale nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nasze państwo nie chce tym ludziom pozwolić zawierać związków partnerskich czy małżeństw. To absurdalne. To wygląda jak niczym niepoparte gnębienie tych ludzi.

Tak samo idiotyczne są moim zdaniem pomysły ws. przeprowadzenia referendum w tej sprawie. I co - mieszkańcy wsi Polski B mają decydować, czy jakaś para homoseksualna we Wrocławiu sobie może wziąć ślub? Absurd!

Pisałem to ja - heteroseksualna osoba, która nie zna nikogo LGBT + sam tę „instytucję” małżenstw mam w dupie.
#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu
  • 128
  • Odpowiedz
@rorf46: bo to lgbt. Dasz im palec, to wezmą samą rękę a potem zażądają ramienia. Widać po Zachodzie, gdzie nawet adopcja dzieci jest już legalna, a oni żądają indoktrynacji od najmłodszych lat, drag queen story time, szanowania 2137 płci pod groźbą więzienia i tak dalej.

Lewactwo trzeba trzymać w ryzach.

Pisałem to ja - biseksualista, który zna wielu innych nieheteroludzi i wiem, co się dzieje w tym środowisku i jak wielka
  • Odpowiedz
@rorf46: masz racje to absurd żeby mieszkańcy Wrocławia brali udział w referendum czy jaka para na homoseksualna wsi może wziąć ślub . Powinni zrobić referendum na tej wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NijuGMD: jeśli już chodzi o wyjazd, to na ich miejscu bym chyba wyjechał z tego kraju. Już ostatnio byliśmy w rankingu najbardziej homofobicznym krajem w UE (nawet na Węgrzech są związki partnerskie, lol). Teraz jeszcze swoją cegiełkę do szczucia dołożył prezydent. Serio, nie widzę powodu, żeby na miejscu tych ludzi tu siedzieć, skoro oni ewidentnie są tu niechciani, a w innych krajach mogą sobie normalnie żyć i być szanowani. Jesteśmy #!$%@?
  • Odpowiedz
@amperrowwer: napisz jakikolwiek argument przeciw. Bo może to ja jestem #!$%@?ęty, że nie widzę powodu, żeby jacyś geje sobie wzięli ślub, skoro to nie uderza w czyjąkolwiek wolność (absolutnie niczyją). A im samym może się lepiej żyć, co przełoży się na lepszą sytuację w kraju (im więcej zadowolonych ludzi, tym lepsza sytuacja w kraju).
  • Odpowiedz
@rorf46: niech się wynoszą, nie będę płakał. Ale lewactwo lubi grać ofiarę, więc będą siedzieć i narzekać.

A ten ranking można sobie o kant dupy rozbić, bo brał pod uwagę nieistotne pierdoły zamiast prawdziwe ataki z nienawiści, których u nas nie jest zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@rorf46 Mi też to osobiście wisi ale to nieuczciwe w stosunku do prawdziwych małżeństw. Jak sama nazwa wskazuje musi być mąż i żona. A jak mówi definicja to jest zawierane w celu posiadania potomstwa. Inaczej się mówi o małżeństwie niespełnionym. I jako ateista rozumiem, że mogłoby to wręcz obrazić religijną większość dla której małżeństwo to święty sakrament. No wszystko zrozumiem ale nie nazwyajmy tego małżeństwem bo nigdy nim nie będzie.
  • Odpowiedz
po jego trupie zostaną zalegalizowane związki małżeńskie homoseksualne


@rorf46: Może - podkreślam, że może - być to skutkiem tego, że w tym fragmencie rzeczywistości jest normalny?
Normalnie ludzie na masło mówią; masło,
na schabowego: schabowy,
na Murzyna: Murzyn itd.

I nie chcą rewolucyjnych zmian.
:-)

O! Na filmie wyjaśnienie:
C.....n - > po jego trupie zostaną zalegalizowane związki małżeńskie homoseksualne

...
  • Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje musi być mąż i żona


@amperrowwer: Bielizna jak sama nazwa wskazuje dotyczy białych rzeczy i żadnych innych.

A jak mówi definicja to jest zawierane w celu posiadania potomstwa


@amperrowwer: Dlatego też państwo nie zezwala na małżeństwa osób bezpłodnych lub tych co są za starzy by się rozmnażać.

mogłoby to wręcz obrazić religijną większość dla której małżeństwo to święty sakrament


@amperrowwer: No i co z tego,
  • Odpowiedz
@amperrowwer: ale przecież oni nie braliby ślubu kościelnego... poza tym ta konstytucyjna pierdółka, że to związek kobiety i mężczyzny jest łatwa do zmienienia. I mówił to jeden z autorów tejże konstytucji, Kwaśniewski albo Borowski chyba. Nic nieuczciwego w tym nie widzę. To byłaby zwykła równość. A jeśli liczą się tylko małżeństwa z dziećmi, to tym bezdzietnym też powinno się odbierać prawo. Albo wykonywać obligatoryjne testy na bezpłodność - jeśli jakaś para
  • Odpowiedz
Rozumiem argumenty „przeciw” adopcji dzieci,


@rorf46: A ja nie. One są g... warte w zestawieniu z dobrem nadrzędnym, czyli dobrem dzieci. Czy komuś się to podoba czy nie, pary jednopłciowe wychowują dzieci. (Na ogół biologiczne dzieci jednego z rodziców, na ogół jest to kobieta). To, że druga osoba ne ma praw rodzicielskich (a w zasadzie zupełnie żadnych praw) do dziecka, którym się stale zajmuje i które jest z nią związane emocjonalnie
  • Odpowiedz
@rorf46: nie jako LGBT (nienawidzę tego słowa), tylko jako biseksualista. Jestem bi, ale ideologię LGBT potępiam.

I nie jestem żadnym homofobem, tylko lewakofobem.
  • Odpowiedz
@Andreth: no co się stało? Kilka osób ledwo co ucierpiało, ktoś tam pokrzyczał i tyle. Nikogo nie mordują za bycie gejem, z prostego powodu - u nas nie ma skrajnie homofobicznych muzułmanów.
  • Odpowiedz
@L3stko: tak jak napisałem, sam mam w dupie małżenstwa (jakiekolwiek) i nie będę zapewne takiego zawierał, ale skoro komuś z tym będzie dobrze, że jego związek jest sformalizowany, to why not? Zapytaj milionów małżeństw hetero w Polsce, po co im właściwie to było.
  • Odpowiedz