Wpis z mikrobloga

Tak generalnie, to ja czegoś nie rozumiem. Prezydent naszego kraju mówi, że po jego trupie zostaną zalegalizowane związki małżeńskie homoseksualne. Ale w zasadzie dlaczego? Jeden powód. Oprócz durnowatego „bo konstytucja zabrania” - zresztą na konstytucję to ta strona ma kompletnie #!$%@?.

Jestem ciekawy, jaki jest problem w tym, żeby te osoby zawierały małżeństwa, skoro tego chcą i skoro w jakiś sposób może im to ułatwić życie. Przecież to absolutnie w żadnym stopniu nie ingeruje w czyjąkolwiek wolność. Rozumiem argumenty „przeciw” adopcji dzieci, ale nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nasze państwo nie chce tym ludziom pozwolić zawierać związków partnerskich czy małżeństw. To absurdalne. To wygląda jak niczym niepoparte gnębienie tych ludzi.

Tak samo idiotyczne są moim zdaniem pomysły ws. przeprowadzenia referendum w tej sprawie. I co - mieszkańcy wsi Polski B mają decydować, czy jakaś para homoseksualna we Wrocławiu sobie może wziąć ślub? Absurd!

Pisałem to ja - heteroseksualna osoba, która nie zna nikogo LGBT + sam tę „instytucję” małżenstw mam w dupie.
#polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu
  • 128
  • Odpowiedz
Zapytaj milionów małżeństw hetero w Polsce, po co im właściwie to było.


@rorf46: do założenia rodziny, posiadania dzieci, pozytywnego wkładu w demografię.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: ja akurat @NijuGMD kojarzę z jednej z grup Chelsea na FB i on faktycznie tam się zachwycał kilkoma piłkarzami (Alonso czy Morata). Wtedy myślałem, że troll, ale najwidoczniej faktycznie jest bi. ;) Niemniej brzmi serio jak typowy homofob - sądzę, że Konfederacja przedawkowana.
  • Odpowiedz
a co z bezdzietnymi lub bezpłodnymi? Mogą zawrzeć małżeństwo?


@rorf46: przeważnie bezdzietni zawierają małżeństwa a później starają się o dzieci. O bezpłodności najczęściej dowiadują się później.
  • Odpowiedz
Super, czyli posiadanie dzieci nie jest warunkiem małżeństwa, wiec pary homoseksualne również powinny miec do tego dostęp.


@prawa_reka_sorosa: moim zdaniem nie powinny. Małżeństwo to szczególny forma związku zakorzeniona w kulturze i tradycji świata. Związki partnerskie? Spoko, nie mam nic przeciwko.
  • Odpowiedz
O bezpłodności najczęściej dowiadują się później.


@L3stko: A gdzie tam, osoby po 50 roku życia są doskonale świadome tego że nie będą już mieć dzieci.

moim zdaniem nie powinny.


Dlaczego?

Małżeństwo to szczególny forma związku zakorzeniona w kulturze i tradycji świata.


To niczego nie zmienia. Zaganianie dzieci do pracy było zakorzenione w kulturze i tradycji, ale jednak doszliśmy do wniosku że jest to złe. Musisz wykazać że wprowadzenie małżeństw homoseksualnych będzie
  • Odpowiedz
Jestem ciekawy, jaki jest problem w tym, żeby te osoby zawierały małżeństwa


@rorf46: destrukcja społeczeństwa, wtedy wszyscy zaczną zawierać HOMOMAŁŻEŃSTWA i czeka nas HOMOAPOKALIPSA.
  • Odpowiedz
A gdzie tam, osoby po 50 roku życia są doskonale świadome tego że nie będą już mieć dzieci.


@prawa_reka_sorosa: 75-letnia kobieta została matką, dziecko po 50 to nie jest nic niemożliwego.

Dlaczego?


Już napisałem. Bo moim zdaniem. Małżeństwo jako szczególny rodzaj związku, forma docenienia pozytywnego wpływu na demografię. Dla hedonistów niech będą związki partnerskie. W końcu chodzi tylko o odwiedzanie się w szpitalu, c'nie?

Musisz wykazać że wprowadzenie małżeństw homoseksualnych
  • Odpowiedz