Wpis z mikrobloga

Odrealnienie , setki przeróżnych myśli(mimowolne odtwarzanie piosenek w głowie , analizowanie wszystkiego , symulowanie rozmow ) , natrętne myśli typu ,,kopnij go" ,,czy nie wariuje" ,,czy nie zrobie komus krzywdy" przy tym olbrzymi lęk/strach zauważyłem że również przy tym stukam sie dlonia w nogę z nerwów , ściskanie w brzuchu , spłycenie oddechu , napady gorąca czy to objawy OCD czy
moze cos grubszego ? Wiem że musze do lekarza ale wizyte w swoim malym miescie mam dopiero na 29 sierpnia PRYWATNIE
#schizofrenia #nerwica #depresja #ocd
  • 8
@MeteorSan: mam niektóre objawy podobne. Mi trzech lekarzy powiedziało, że nie mam schizofrenii, ale kto cie tam wie. Trochę mało im mówiłem. Plus twój przypadek jest inny niż mój.
@Eteres: Ogolnie to na 100% nie schizo a napewno nerwica/stany lękowe + fobia społeczna +kompleksy +wrażliwa osobowosc +nerwica natręctw u mnie akurat wystepowaly mysli na tle robienia krzywdy co wywoływało lęk i na tej zasadzie to dziala.. Natrętne mysli jak narazie odeszly dzieki zrozumieniu czym one sa , czekam jeszcze na drugą wizytę u Psycho i zapewne terapia poznawcza o ile Korona nie #!$%@?
@MeteorSan: Jak tak mówisz. U mnie również ostatnio powróciło takie "zagubienie" w myślach i trochę ciężko mi przez to opisać co dokładnie czuję, jak i sam objaw. Czy ty miałeś coś podobnego?