Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie bierzcie tego syfu, stanowczo odradzam kto jeszcze może odstawić to jak najszybciej. Jutro będę po egzaminach to odpowiem na pytania, natomiast poczytałem sobie trochę na anglojęzycznych forach i jestem trochę załamany, że efekty uboczne mogą wychodzić nawet ponad 20 lat po zakończeniu kuracji. Skończyłem brać izo 5 stycznia, podczas kuracji praktycznie zero problemów albo minimalne (suche usta, zaczerwienione oczy), natomiast z upływem czasu pojawiają się problemy. :/

#izotek
  • 9
@PineappleExpress: Nigdy wcześniej żadnych problemów z jelitami, brak radykalnych zmian żywieniowych, trybu życia itd., problemy pojawiły się pod koniec kuracji (ostatni miesiąc), dociągnąłem po konsultacji z drmatologiem na niższej dawce, kłopoty nie mijają. Jestem umówiony na kolono i gastro.
@PineappleExpress: bo to bardzo silny lek. Kobieta przed braniem podpisuje deklaracje, że nie zajdzie w ciążę w trakcie kuracji bo płód będzie potężnie zdeformowany. Jeśli tak działa to pomyśl jakie zmiany w genomie może zrobić na dłuższą metę przy dużych dawkach. Zabija wszystkie bakterie i te dobre i te złe. Organizm jest jałowy i podatny na wszystkie infekcje
@siadatajta: Znosiłem izo bardzo dobrze przez 5 miesięcy - jedyne skutki to klasycznie suche usta + lekko zaczerwienione oczy. Gdy pojawiły się pierwsze problemy z brzuchem, niekoniecznie łączyłem je z izo (odstawiłem na 2 tygodnie i było lepiej), wróciłem na niską dawkę by dokończyć terapię - po kilku tabletkach znów się odezwało, więc skończyłem wcześniej niż zamierzałem. Niestety, pół roku minęło i trzyma mnie do dziś, a nawet coraz mocniej.