Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
zacząłem dzisiaj taki oto plan z opuszczaniem się na drążku i nawet go nie potrafiłem dokończyć, pierwszy, najłatwiejszy etap, a ja nawet nie potrafię tego wykonać ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie zrobiłem ostatniej siódemki

coś czuję, że to będzie długa "podróż" ( ͡ ͜ʖ ͡)

#podciaganiezwykopem #podciaganie #kalistenika #trening
Anty_Chryst - zacząłem dzisiaj taki oto plan z opuszczaniem się na drążku i nawet go ...

źródło: comment_1592169876ciOxXCP3YIfnnLx0yA2vMs.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lubie_sieci: narazie pocisne tym planem, wydaje sie być sensowny. Jak nie będzie efektów to się pomyśli o gumach ale one podobno działają nierownomiernie i za bardzo pomagają w początkowej fazie. W każdym razie to dopiero pierwszy dzień, zobaczymy za dwa tygodnoe co to bedzie
@Anty_Chryst: xD

Pamketaj ze to byl pierwszy trening. Zupelnie nowy bodziec dla organizmu, ktiry jest w "szoku". Pewnie zakwasy bedziesz mial teraz, ale mysle ze tak po tygodniu, czyli po dwoch, trzech kolejnych treningach zobaczysz progres.

Jutro moze byc podobnje z iloscia powtorzen, a nwwet gorzej wiec sie nie ttm nie zalamuj ;) progres oewnie wystapi wlasnie za tydzien, gdzie nagle uda Ci sie w ostatniej serii zrobic kilka powtorzen ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: Imo jak robisz negatywy to lepiej jest stosować progress czasowy, czyli wydłuzasz czas trwania poszczególnego powtórzenia jak chcesz dobić mięsień bo masz mało to dokładasz serie lżejszego ćwiczenia, np. australijskie x8. w supersetach do tych negatywów.