Wpis z mikrobloga

@Feron: Przypominam o kontekście tego filmiku...
Spoilery z W1 jak coś [tak, z 13 letniej gry, a co].

Na tym filmiku Geralt rozmawia z niejakim detektywem Raymondem Marloeve.
Podczas śledztwa w Wyzimie, które ma nas doprowadzić do przywódcy organizacji Salamandry [Azara Javeda], natrafiamy na tego właśnie detektywa Raymonda, którego możemy spytać o jego pracę. On opowie nam o tym czym się zajmuje i wspomni anegdotę, że miał śledzić dowódcę gwardii, którego
  • Odpowiedz
@Scooterek: nawet nie wiedziałem, że są różne dialogi w zależności od tego czy rozmawiamy z detektywem czy z podszywem. Wiedziałem tylko, że można się tego domyśleć po zmianie w pokoju detektywa, najbardziej mi nie pasowało, że medalion mi drgał i na początku myślałem, że to jakiś bug. A pamiętasz kto był tym dowódcą gwardii? Bo wiem, że Vincent był kapitanem ale tego dowódcy jakoś wogle nie mogę skojarzyć.
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: Jak masz podszywca to również musisz ponownie zapłacić za śledztwo detektywistyczne i tym razem kwota jest 2x większa. Widać Azar chce również sobie na nas nieźle dorobić. :P
Ponadto lektor zmienia głos z takiego pogodnego, na taki ciut bardziej charczący.
Co do medalionu - tak, również sądziłam że to jakiś błąd, ale też intrygowało mnie to na tyle, że jeszcze przed rozwiązaniem śledztwa uznałam że Raymond coś ukrywa i to
  • Odpowiedz
@Scooterek: Hmmm myślałem, że może Morden to mógł być jeden z tych pancernych żołnierzy gdzie musieliśmy jakiegoś znaleźć i chyba podać hasło od Talara (ale już nie pamiętam jak to dokładnie było). Szkoda że go w grze fizycznie nie pokazali, może kiedyś w Gwincie :D
Also wowsers, niesamowite jak to wszystko tak dokładnie pamiętasz i zwracasz uwagę na szczegóły jak różnica głosu u detektywa jak podmienia go Azar
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: To akurat było hasło od Leuvaardena z którym to ustalaliśmy gdzie jest ostatnia baza Salamandry i który miał wtyki w gwardii.

"Lilii nie ogarnął jeszcze płomień."


Z tego co pamiętam to akurat byli po prostu oficerowie gwardii, którzy patrolowali ulice. I jeden z nich był agentem z tej samej organizacji co Leuvaarden. Wątpię aby sam dowódca gwardii królewskiej wychodził na ulicę, na patrol. ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz