Wpis z mikrobloga

Kibice Śląska zostali napadnięci przez kibiców Sevilli którzy za pomocą noży zdobyli 4 flagi WKSu i ranili kilka osób. Ciekaw jestem czy Hiszpański MSZ przeprosi za to że ich kibole napadli i ranili naszych kiboli? Albo czy chociaż nasz MSZ się tą sprawą zainteresuje.

#kibole #msz #hiszpania #slaskwroclaw #sevilla #politykazagraniczna
hatifnat - Kibice Śląska zostali napadnięci przez kibiców Sevilli którzy za pomocą no...

źródło: comment_QPPEPU76l97zj1LFYsv5Ilwvi0WufbMz.jpg

Pobierz
  • 13
@hatifnat: tylko Gazeta Wrocławska napisała, ale chyba się posiłkowała tym, co było na Stadionowych Oprawcach, bo napisane jest, że to Craxa. Takie zresztą były przypuszczenia, no bo Hiszpanie ze sprzętem? Pierwsze info było zdawkowe i ogólnie był jeden wielki chaos. Do tej pory ciężko powiedzieć, co się działo na trybunach - a tam też kolorowo nie było.
@masskillah: Szczerze mówiąc, naprawdę bym się nie zdziwiła, jakby Craxa maczała w tym palce. Jak dla mnie, przepraszam za wyrażenie, trzeba być #!$%@?, żeby takie akcje uskuteczniać. #!$%@?, już pomijam krojenie flag, ale sprzęt nigdy nie był i nigdy #!$%@? nie będzie dla mnie normalną sprawą w takich sytuacjach.