Wpis z mikrobloga

Z tej strony wasza maskotka!! Właśnie wracam siedzę w pociągu. Moje spotkanie było nie takie jak się spodziewałem. DOTKNĄŁEM #rozowypasek za rękę w wieku 37 lat. Niestety, gdy zobaczyła mnie była wielce zdziwiona. Na samym początku bałem się z nią spotkać więc mówiłem że zaraz będę w rzeczywistości siedział em na ławce i z daleka przypatrywałem się mojej wybrance z #tinder. Napisałem jej że jestem już na miejscu, po usilnych prośbach żebym wyszedł. W pewnym momencie patrzę a ona IDZIE WPROST W KIERUNKU LAWKI na której siedzę. Serce dotknęło mojego gardła, moje dłonie zaczęły się pocić. Napisałem jej ze siedzę na ławce że praktycznie jestem przed nią. Ona stanęła obok mnie i widzę że piszę coś w telefonie. To był ostatni czas gdy jej endorfiny, na myśl o wysublimowanym #!$%@? w jej rozpechanej cipe chada, trwały. Po dłuższej chwili gdy zobaczyłem że zamierza gdzies iść podszedłem do niej i powiedziałem hej to ja. Ten z którym piszesz. Na początku powiedziała kim ty #!$%@? jesteś nie z tobą pisze. I napisała do mnie wiadomość, że jakiś gościu ja zaczepia. Jakie było jej zdziwnie gdy wyciągnalem telefon i jej odpisałem hej to ja ślicznotko. Nagle zszedł jej uśmiech z twarzy i rzekła oklameles mnie. Zaczęła bardzo dziwnie się zachowywać, jakby się bała ale jednak została i prowadziła ze mną konwersacje. W moich oczach pojawiły się łzy bo cały zalew hejtu, nienawiści skierowanej w moją osobę uderzył we mnie. Dzięki tej niewiascie poczułem się niesamowcie zdolowany. Gdy zobaczyła ze zaczynam płakać powiedziała że pomimo tego że nie jestem osobą ze zdjęcia. To spędzi że mną trochę czasu. Poszliśmy na jakąś łąkę, spytałem się jej czemu nie do baru (na początku było takie założenie). Odpowiedziała mi że jednak plany nieco się zmieniły bo wypada jej spotkanie na godzinę 15. Że chciała mi wcześniej napisać ale bała się że zepsuje mi humor. Gdy szliśmy po tej lące chciałem chwycic jej dłoń. Ale niestety gdy chwyciłem od razu ja puściła i wyrwała mój uścisk. Po chodzeniu na tej lące i dziwnym rozglądaniu się wkolo niewiasty powiedziała ze idziemy do jej domu bo mieszka sama. Nie chciała żeby ktoś zobaczył ze z kimś się spotka (zawsze gdy poznaje nowego chłopaka nie chodzi z nim publicznie). W jej domu zjadlem zupkę chińska (biedna studentka). Po posiłku włączyła telewizor i puściła jakiś film. Cały wewnątrz się gotowałem myślałem jak fajnie by było walić ja na tej kanapie. Poszedłem do toalety chcąc się wysikać. Wchodzę a tu #!$%@? okazało się że ma dwie odzielne strefy łazienki. Po jednej stronie miała kibel z sedem, a po drugiej gdzie byłem ja był zlew i prysznic. Puściłem głośno wodę i zacząłem sikać do jej zlewu. Miałem pełen pęcherz, ale lecącą woda z kranu maskowała dźwięk moczu. Wielce się zdziwilem bo poziom wody ze zlewu bardzo długo zlatywal. Otworzyła drzwi gdy akurat kończyłem sikać. Stałem z rozpiętymi spodniami i paskiem. Nalalem jej do zlewu a woda która spływała miała odcień żółty. Na całe szczęście gdy poczułem się bardzo zestresowany ona nie zoorentowala się że ma mocz w zlewie. Powiedziałem jej tylko że dociskam pasek bo miałem poluzowany. Po około godzienie czasu rzekła ze juz koniec muszę iść bo ma pracę do wykonania. Wyszedłem i błąkałem się po mieście zastaniwajac się co zrobiłem nie tak.
#incel
#blackpill
#redpill
#bluepill
#przegryw
#stulejacontent
#logikarozowychpaskow
#chad #pociag
Agret - Z tej strony wasza maskotka!! Właśnie wracam siedzę w pociągu. Moje spotkanie...

źródło: comment_1593110519MmJz7jO5EcSF56mrux56cP.jpg

Pobierz
  • 15