Wpis z mikrobloga

@4x80: no to przecież napisałem, że ja zaakcentuję jeszcze raz "JA" mtb butów nie polecę czego nie rozumiesz? Co nie znaczy, że ktoś inny nie może jakiś butów mtb nie może mu polecić.

Ja ani nikogo nie strofuję z tego powodu, że chce jeździć w butach mtb na szosa więc nie wiem w czym problem XD Po prostu przeglądałem mirko zauważyłem nowy post to odpowiedziałem.
@Foczlik: większość szosowych to raczej na jedno kopyto. Nie będę tu wymieniał raczej konkretnych modeli (bo tu dużo zależy od kształtu stopy), a raczej rzeczy które lepiej mieć niż nie mieć.

1) przede wszystkim minimum jedna klamra zatrzaskowa lub pokrętło BOA (kto co preferuje) i żeby but miał minimum te 3 paski do regulacji (np klamra + 2 paski na rzepy). Mnie przykładowo nie bardzo podchodziły modele zmniejszą możliwością regulacji (jedne
Ja ani nikogo nie strofuję z tego powodu, że chce jeździć w butach mtb na szosa więc nie wiem w czym problem XD Po prostu przeglądałem mirko zauważyłem nowy post to odpowiedziałem.


@PortalZeSmiesznymiObrazkami: o nieźle.

@Foczlik: ja jako mało wykwalifikowany w różnych butach kupiłem ostatnio Shimano ME3, właśnie jako uniwersalny but i do lasu i na szosę.
Dużo ludzi polecało Shimano M089 i mocno mi się podobały w białym kolorze,