Wpis z mikrobloga

@raaf112: może i tak być jak piszesz ale w twoim przypadku o ile na jakim kolwiek innym sprzęcie wyszukiwałeś w Google te produkty to zadziała cross device traking. Np po wifi z którym się uzadzenia łącza można je połączyć i stwierdzić że należą do jednego właściciela.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: ale ja to testowalem. Mowilem w obecnosci tel o danej rzeczy, nic wiecej, zadnego wpisanego hasla w zadną wyszukiwarke, w zadne social media. I reklama sie pojawia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Simple-Man: Zabawne, że jesteś następnym co myśli że jest tak unikalny i ważny żeby komuś opłacało się go podsłuchiwać.
Nikt ciebie nie podsł#!$%@? gdyż jesteś tak przewidywalny, że łatwo cię sprofilować pod reklamy.

Jak mi nie wierzysz a naprawdę chcesz to sprawdzić to zrób sobie prawdziwy test i mów farelka przez miesiąc do mikrofonu bez szukania jej czy mówienia o tym znajomym.
Następne napisz o tym znalezisko jak ci się pojawi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Simple-Man: Nie muszę wierzyć gdyż wiem, że to foliarska teoria.
W sumie nie wiem po co odpisuje takim foliarzom jak ty co nawet prostego testu nie są w stanie zrobić aby udowodnić swoje wyimaginowane teorie.
a no podsł#!$%@? cały czas

@Haziux: taką aktywność byłoby strasznie łatwo udowodnić, a jednak nikt do tej pory teog nie zrobił. Poza tym ciągle nagrywanie i wysyłanie tego na jakiś serwer byłoby ogromnym obciążeniem dla baterii telefonu.

Ściągnijcie foliowe czapeczki.
on mi na swoim jakiegoś buty na IG pokazywał i coś tak gadaliśmy. Kilka godzin później miałem wszędzie reklamy butów xd

@carnaval: IG wie, że jesteście znajomymi i wie też, że byliście w danym miejscu jednocześnie w danej chwili. Nie potrzeba do tego mikrofonu.