Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg
  • 155
@Estetykatopodstawa: no nie czuję się przegrywem, bo właśnie po to chodzę na terapię żeby sobie ułożyć życie a sam powiedziałeś, że przegryw to ktoś, kto nic nie robi żeby z przegrywu wyjść. Poza tym nie miałem wpływu na to, że urodzę się z wadami genetycznymi i rozwojowymi więc czemu mam się czuć z tego tytułu gorszy? Jakoś sobie kustykam przez życie i owszem, zrozumienie tego że mogę mimo wszystko dużo osiągnąć
@M-ever: Masz w pełni rację, niemniej to co napisałem, chodziło mi o osoby które mogą naprawdę w łatwy sposób zmienić swoje życie ale po prostu nie chcą.
I uwierz ale 3 osoby na wykopie, monitoruja i wysylaja mi swoje postępy, a ja w miarę możliwości im dodatkowo pomagam swoją jakąś tam wiedzą.

Dwóm nawet udało się poznać kogos i są w związku.
@Estetykatopodstawa: tylko widzisz w zdecydowanej większości przypadków to tak nie działa. Z tego co zauważyłem, to większość #przegryw wywodzi się z domów, gdzie są jakieś problemy. Z alkoholem, agresją, albo po prostu z brakiem akceptacji. I naprawdę kiedy nawet chcesz się skupić na poprawie swojego życia, to nie da się kiedy ojciec za ścianą robi awanturę po pijaku.

Podam swój przykład. U mnie w domu nigdy nie było alkoholu, ani przemocy