Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
Estetykatopodstawa - Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo d...

źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg

Pobierz
  • 155
@M-ever: sam przez dłuższy czas miałem depresję, zdrowy tryb życia (siłownia, ogólnie sport i poprawna dieta) oraz rozwijanie się w innych obszarach życiowych, pomogło mi w podniesieniu samooceny i zmniejszeniu zaburzeń lękowych, co poskutkowało nieironiczną chęcią do życia. @Estetykatopodstawa: ma częściowo rację, jeżeli ktoś się przyłoży do siłowni, to przyniesie jedynie pozytywne efekty dla psychy, ale są też przypadki, gdzie coś takiego nie wystarczy i naprawdę potrzebna jest pomoc specjalisty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Estetykatopodstawa: po raz kolejny #!$%@? logikę

Te 19 par to tam żaden wyczyn, też tyle mam zdjęciem bez mordy chociaż sylwetkę mam dużo gorszą od ciebie

Druga sprawa to to że masz tindera w warszawie, więc par znacznie więcej niż ktoś z np Lublina czy Szczecina

Trzy, sprawdź ile tych karyn odpisze pewnie będzie to maks 5-6

Cztery, lochy wolą dociętych oskarków z 34 w bicku więc jedynie co się liczy