Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo dodać sobie minus.
Konto założyłem wczoraj o 22:00, wynik na godzinę 6:00.
Każda kobieta powyżej 6/10, dwie 9/10, jedna 10/10, jedna Pani chyba nie przeczytała opisu, bo ma napisane że "NO ONS/FWB.

Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.
Oczywiście, wynik był wiadomy od początku(no może nie dla #przegryw bo przecież uważacie, że siłownia, dobra sylwetka nic nie daje xD).

Fotka moja, tylko jedno zdjęcie.

Taguje:
#przegryw
#mikrokoksy

Drugi tag, aby tylko Wam przypomnieć, że ćwiczycie dla samego siebie ale nie oznacza to, że nie macie mieć z tego powodu dodatkowych pozytywów.

Pozdrawiam cieplutko
Pobierz Estetykatopodstawa - Siemka przegrywy!

Błąd ortograficzny specjalnie aby dodatkowo d...
źródło: comment_1593497851XCcRFWyHYu74F2jmDY4rpc.jpg
  • 155
@Estetykatopodstawa: Przecież to jest #!$%@? tylko 19 par +5 polubień, a po założeniu konta masz boosta jeszcze do par xDDD
Ja chudy szczur z buźką 7/10 po pierwszym dniu miałem z 50+ par (będąc wybrednym) i drugie tyle lajków, że od razu wbita do top wyborów.
Ten Twój wynik to by się pewnie dało przebić bez zdjęcia ze spoko opisem (zresztą takie foty klaty to raczej odrzucają normalne i te ładniejsze
@piotrullo: twój ciekawy profil, a profil zrobiony z opisem że jesteś tutaj tylko w celu ruchańska to troche coś innego nie sądzisz typie xD?

50 par vs 19 par, która zapatruje się na ruchańsko. No ciekawe kto ma lepszy wynik xD
@Estetykatopodstawa: ale Ty wiesz, że jak ktoś ma depresję to to nie jest tak, że poćwiczy i mu przejdzie? To jest choroba taka sama jak grypa czy zapalenie płuc. Sam z tym gownem walczę od kilku lat plus zaburzenia odżywiania i owszem, sport pomaga ale to jest jedynie wsparcie leczenia a nie leki same w sobie.
Zrobiłem szybki test, czy dobra sylwetka pomaga w kontaktach z kobietami.


@Estetykatopodstawa: W kontaktach na portalu gdzie ludzie szukają ONS? Pewnie że tak.
W kontaktach z kobietami, które są materiałem na żonę? Już niekoniecznie