Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Aha no to niezłe wyparcie. Wiadomo, każdy najgłupszy oprócz ciebie. Od razu wjeżdża argument ad piwnicum, nie zapomnij jeszcze dodać, że pewnie jesteśmy prawiczkami z małymi #!$%@?. Nie wiedziałem, że na Tinder wchodzi się żeby szukać przyjaciół a nie ruchania albo partnera/partnerki czy tam orbitera bankomatu.
  • Odpowiedz
@maniek930 ale przecież napisała, że szuka partnera, ale zadowoli się też rozmową, where's the problem? ¯_(ツ)_/¯
nie ukrywa jak p0lka, że będzie miała kaszojada, ani nie pisze, że w ogóle nie interesuje jej związek.
zwykły profil, który jasno definiuje sytuację, ale #!$%@? musi być.
  • Odpowiedz
@maniek930: nie wiem, myśle że ile ludzi tyle możliwosci szukania. a jesli ona jest w ciąży to juz nie moze znaleźć chłopaka xD? a no tak, bo wykopki ocenią że szuka bankomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo powinna polozyc sie do grobu i czekac na śmierć i nigdy NIGDY nie dotknąć typa xD
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: @tls01: Ciekawe czy kaszojad powstał z fwb/ons/netflix n' chill którego teraz nie szuka, teraz chce PARTNERA albo kogoś do POZNANIA SIĘ jak się na #!$%@? naskakała i została olana ciepłym moczem.
Jakby to ukryła to gorzej dla niej, ale dla mnie ewidentnie próba znalezienia zdesperowanego frajera na wychowanie bombelka.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy kaszojad powstał z fwb/ons/netflix n' chill którego teraz nie szuka,


@maniek930: a co ciebie to obchodzi ? i kto dal ci prawo do tego by ją oceniać? kim TY w ogóle jesteś? przedstawiasz się jako osoba, ktora nie ma absolutnie ani grama kultury i jest totalnym ignorantem.
  • Odpowiedz
a co ciebie to obchodzi ? i kto dal ci prawo do tego by ją oceniać? kim TY w ogóle jesteś?


@girlsjustwannahavefun: Jest np. członkiem społeczeństwa, a ludzie oceniali, oceniają i będą oceniać - gdyby tego nie robili, nikt nie przestrzegałby norm społecznych, bo nie istniałby strach przed wykluczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Życie to nie bajka.
  • Odpowiedz