Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: nie znasz? to idź zapytaj random' owego gościa na ulicy, co myśli o takiej sytuacji. Pewnie i nie jedna młoda dziewczyna, skrzywiłaby się na hipotetyczną informacje, że jej nowy chłopak, pare lat temu obskakiwał Lalke z gnojkiem z wpadki. Nie jestem psychologiem społecznym, żeby wiedzieć skąd taki odbiór społeczny, moge się tylko domyslać.
Nikt sie nie bedzie zastanawiał, nad genezą sytuacji, Panna jest sama z dzieckiem- podjeła złe decyzje, będą
  • Odpowiedz
  • 0
@dejwis To jak mówisz działa w dwie strony chociaż próbuje się wmówić, że niby faceci nie chcą wychowywać cudzego dziecka.
Kiedyś poznałem taką laskę kilka lat młodszą ode mnie, dużo rozmawialiśmy i powiedziała mi, że nie byłaby w stanie zaakceptować faceta który ma dziecko.
Taka jest prawda, po #!$%@? sobie brać na głowę kłopoty związane z wychowywaniem cudzego dziecka przez błędy młodości i biologicznego rodzica bękarta. Głupota totalna, nie byłbym w stanie
  • Odpowiedz
@dejwis: mam stycznosc z ludzmi, ktorzy z powodzeniem biorą na isebie odpowiedzialnosc w jakims stopniu nie tylko za kobiete/mezczyzne ale i za dziecko z jednego lub drugiego związku. tak sie po prostu dzieje. nie mowie ze robi to kazdy i kazdy by to potrafil, ale aktualnie nie ma w tym nic zaskakujacego, ani tym bardziej poniżającego. drogi życiowe są po prostu różne.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: ale nie powiedziałas czy sa to ludzie dojrzali, czy bardzo mlodzi jak tutaj. O ile w tą pierwszą grupe jestem w stanie uwierzyć, bo mam takich znajomych(z tym, że facet też jest tutaj drugiego sortu spolecznego), tak w przypadku takiej smarkuli jest to malo prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun:
Nawet moja dziewczyna nazwałaby Cię typową p0lką xD
No jaki młody, pewny siebie facet z perspektywami weźmie dzieciatą (jeszcze małolatę)? Żaden, bo po jaki #!$%@? jak może sobie ogarnąć normalną pannę bez bagażu, która nie popuściła szpary randomowi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek930: ale co Tobie do tego? Żyj i pozwól żyć innym. Jej sprawa i ewentualnie tego frajera, który się na to nabierze.
Śmiejecie się ze starych bab a jesteście jak one, tyle że w zmodernizowanej wersji .
  • Odpowiedz