Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: ludzie się oceniają, każdy każdego ocenia, to jest nie do uniknięcia, to jest naturalne w społeczeństwie.

ktoś wali "małpkę" przed pracą - ludzie oceniają że alkoholik
ktoś jest łysy i chodzi w dresie - pseudokibic, niebezpieczny
ktoś chodzi w graniaku i jeździ mercedesem - przedsiębiorca lub manager/dyrektor
ktoś pisze smuty na wykopie - pewnie brzydal i przegryw

Dziewczyna w wieku 18 lat jest w ciąży i szuka partnera na tinder?
@girlsjustwannahavefun: zrozum kobieto - ten opis to czysta hipokryzja ze strony tej laski. Często staje tutaj w obronie kobiet ale nie w tym przypadku.
Zobacz jak to widać z boku: był ons albo jakieś przypadkowy seks, bo nie oszukujmy się w stabilnym sensownym związku(a taki tworzą 2 osoby czyli ona też) nikt nie ucieka po wpadce. A teraz jak już jest po zawodach to nie ona nie ONS.. teraz już szuka
, bo nie oszukujmy się w stabilnym sensownym związku(a taki tworzą 2 osoby czyli ona też) nikt nie ucieka po wpadce


@Sarza01: tak ? a skąd te przepuszczenia? wiesz, że są rózne sytuacje. hipotetycznie, typ okazał się gnojkiem mimo że wzesniej nim nie był, a omgli byc ze soba rok, dwaw lata albo dwa tygodnie. hipotetycznie została zgwałcona. hipotetycznie się puściła. ani ja ani ty ani nikt tego nie wie. niemniej
@maniek930: X ku@#a DD
"spodziewam sie bobasa, wiec nie szukam koniecznie ojca"
Nazwałbym to "p0lkowym zwodem logicznym w zdaniu, BO przecież zazwzwyczaj laski robią sobie gówniaki żeby NIE szukać teraz partnera.
Ja zazwyczaj ubieram rolki w domu, żeby na nich przypadkiem nie jeździć.

Można się kłocić, że sens był taki "spodziewam się bobasa, ale nie szukam na siłe ojca". Ale jestem pewny, że konstrukcja nie jest przypadkowa
@girlsjustwannahavefun >Nie znam nikogo kto w ten sposób myśli jak Ty No tak było, ty to w ogóle chyba nie wychodzisz z domu. Wystarczyłoby żebyś zapytała dowolnego faceta z wykształceniem minimum średnim czy w wieku 18-2x, to 3/4 powie ci że wychowywanie nie swojego bękarta to nieudacznictwo. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ktoś ma 30 lat, po rozwodzie i znajduje kobietę z dzieckiem bo nie ma specjalnie wyboru. Ale poniżej tego?