Wpis z mikrobloga

@hell_awaits: @01ab: tak tylko dodam, że w kwestii norm społecznych to jest to medal mający dwie strony.

Wynalazca samochodu (automobilu) napotkał na zmasowany ostracyzm społeczny, pogardę, a nawet jawną wrogość w swoim kierunku.
A wynikało to z tego, że złamał powszechnie uznawaną i respektowaną normę społeczną.

  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun wiesz co, ja zawsze bronię samotnych matek tutaj, ale pomyśl. Laska nie szuka Feb, ons. Ma 18 lat, a może mniej. Jest w ciąży. Myślisz, że ta ciąża to wynik planowania rodziny, tylko coś nie wyszło, facet okazał się chamem?
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?. Temat znawców życia :o po prostu odezwijcie się do niej to się dowiecie. Ustalenia z dupy i kto u ilu osób słyszał pewne rzeczy XD zajebiste fakty
  • Odpowiedz
tak tylko dodam, że w kwestii norm społecznych to jest to medal mający dwie strony.


Wynalazca samochodu (automobilu) napotkał na zmasowany ostracyzm społeczny, pogardę, a nawet jawną wrogość w swoim kierunku.

A wynikało to z tego, że złamał powszechnie uznawaną i respektowaną normę społeczną.

To normą był fakt, że wozy są ciągnione przez konie.


@siepan: Ja wiem, były nawet specjalne przepisy dotyczące automobili, że "nie mogą straszyć koni", czytałem "Dzieje samochodu"
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Ależ my wszyscy mamy tolerancję i empatię - przecież nikt jej nie atakuje, po prostu stwierdzamy fakty, że biorąc pod uwagę wszystkie fakty (i małe ryzyko np. bycia wdową) to z dużym prawdopodobieństwem można uznać ją za wadliwy towar na rynku matrymonialnym, który gorączkowo szuka każdymi drogami gościa zainteresewanego cudzym dzieckiem.

Mogę pisać głupoty w stylu: "no ja bym nie wziął cudzego, ale na pewno znajdzie szczęście z innym" -
  • Odpowiedz
Gra już sie dla niej skończyła. Czas tonować hipergamię i zmierzyć się z własnym błędem młodości.


@laxmanCR7: komentarz calekim sensowny, ale to wyzej przekreslilo to co napisales. gra sie dla niej nie skonczyla :) bedzie miala trudniej, z drugiej strony latiej bo nic nie warte typy nie beda do niej uderzac :)
  • Odpowiedz