Wpis z mikrobloga

Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapocone zdjęcie moje po każdym bieganiu. Dzisiaj biegliśmy wspólnie z @szaman136 (ʘʘ). To było 11. spocnie się. W planach jest 100. Niesamowite ilu wspaniałych ludzi można poznać dzięki wypokowi. Nawet zaglądaliśmy do dziewczyn, żeby cyknęły nam fotę. W komentarzu nasz wynik z apki. Mieliśmy dobiec nad zalew ale słońce tak grzało, a ja byłem po 3h snu i nie chciałem obciążać Mirka ryzykiem, że coś mi się stanie. I tak 5-6km bylo, bo jeszcze biegliśmy po i przed spotkaniem. Miejscie piękny dzien! (ʘʘ) Pozdro. ʕʔ

#bieganie #100spocen #biegajzwykopem #lublin
Pobierz Prophet - Postanowiłem coś zrobić ze swoim życiem i dla motywacji będę wrzucać zapoco...
źródło: comment_159359049457jdQb42s1TTFPnzPMolMy.jpg
  • 19
@Prophet Proponuję zainwestować w jakieś ciuchy do biegania, sam biegałem w bawełnie i nie jest to dobry pomysł. Nie trzeba wiele, pierwszy rok moim sponsorem był lidl praktycznie i ich ciuchy, bo tanio, jednak polecam decathlon i kalenji ciuchy, cenowo podobnie, a są trochę lepsze w mojej opinii (spodenki ok 20zl już kupisz koszulka również komfort znacznie lepszy niż tak jak tutaj).
Edit, buty również jednak bym biegowe kupil (najtańsze 60zl decathlon
@tomekkp: Spoko dzięki za treściwy komentarz. Buty mam Kalenji od 5 lat do biegania. Kosztowały chyba 69zł i pięknie działają do dzisiejszego dnia. Spodenki mam jakie mam póki co i muszą miec kieszeń na portfel i smartfon. Ale dzięki. Poszukam czegoś po taniości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Francisco_dAnconia: