Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr


Czołem Mireczki, na początek trochę o mnie. Mam 33 lata. Jestem klepaczem excela, więc mam siedzącą pracę, ale uprawiam dużo sportu, głównie siłownia oraz sztuki walki. Diete trzymam dopiętą na ostatni guzik od ponad dwóch lat a sam sport uprawiam regularnie od kilkunastu. Ogólnie, nie licząc pracy przed komputerem, prowadzę bardzo aktywny oraz higieniczny tryb życia, dbam o dobrą regenerację oraz praktycznie nie mam stresów. Suplementuję się niezbędnymi witaminami. Żeby wam zobrazować jakie są tego efekty to ważę 89kg przy 187cm wzrostu oraz wg tanity mam 9,7% tłuszczu. Samopoczucie mam wręcz wyśmienite i żyje mi się wprost doskonale.
Jest jednak jeden problem. Chodzi o to, że od ładnych 7-8 lat zaobserwowałem u siebie postępujący spadek libido oraz problemy z erekcją. Poczatkowo libido nie było takie złe. Miałem ochotę podrywać dziewczyny, spotykać się z nimi i uprawiać seks. Na problemy z erekcją pomagała kamagra. Z czasem libido spadało a kamagry potrzeba było coraz więcej, aż doszło do tego że i ona nie zawsze działała, a libido spadło praktycznie do zera. Teraz jestem na takim etapie, że nie chce mi się kompletnie bajerować z dziewczynami, ani nawet uprawiać z nimi seksu. Nie raz miałem sytuację że dziewczyna próbowała zaciągnąć mnie do sypialni a mi się po prostu nie chciało machać dupą. Kompletnie zero. Jak już się zmuszałem to często bolec zawodził nawet po kamagrze. Już nawet nie chce mi się onanizować, a jak od niechcenia się za to zabiorę to mam problem żeby w ogóle się podniecić.
Mam wrażenie, że ma to wpływ na moje życie matrymonialne, zatem muszę coś z tym zrobić.Część osób pewnie powie: "Idź zbadaj testosteron oraz inne hormony". Racja, to mogłoby być powodem dlatego już to zrobiłem. Wyniki wyszły doskonałe jak na mój wiek. Testosteron blisko górnej granicy normy. Estro poniżej skali labu, prolaktyna dolne widełki. Tak samo inne podstawowe hormony, które zbadałem oraz parametry zdrowotne, wszystkie doskonałe. Zastanawiam się Mireczki czy może ktoś z Was przechodził coś podobnego? Macie jakieś porady, albo chociaż do jakiego specjalisty się udać, skoro endokrynolog odpada?
Pozdro, trzymajcie się Mirasy :D


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efc616715d9fcf7250f0155
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 30
OP: @pawel_187: Od gimbazy regularnie, z wiekiem mniej
@Kasahara: Leków nie biorę, stresu brak, sen 8h dziennie, ciśnienie doskonałe (badane u lekarza z okazji badań okresowych do pracy), partnerki były różne
Jak zbadać układ krążenia?
@JuneJohn: Estro u faceta z tego co się orientuję im niżej tym lepiej
@Sckb: Jakie?
@Thomas_Szasz: Niee geje mnie tez nie podniecaja, wrecz obrzydzaja, bez obrazy

Ten komentarz został dodany przez