Wpis z mikrobloga

#twitch #gry #stream
Siemka Mirki, od zawsze chciałem spróbować być streamerem, nawet już podjąłem pracę by zarobić brakującą kwotę na lepszy sprzęt. Czy byłby ktoś chętny i w bliskiej przyszłości by mógł np wypowiedzieć się na temat jakości streamu oraz jakie poprawki wprowadzić? Byłbym bardzo wdzięczny.
  • 9
@harnasiek: Na pewno pomoże ci własny styl prowadzenia streamów. To znaczy, że coś innego niż omegle, picie wódy. Jak już to też możesz grać w rzadkie ale popieranie przez społeczność tytuły gier. To jest taka w sumie mała wskazówka. Wiadomo, że normalnych ludzi będzie odpychała taka gra jak Fortnite czy Counter Strike.
@InspektorOd_Debilizmu myślałem żeby ruszyć jakieś starsze tytuły z różnych kategorii gier, od starszych fps do platformówek,z którymi starszy widz miał okazję się spotkać. Np Max Payne stare tomb raidery, kangurek kao ,Spyro itp. nie chce być jakimś super hype streamerem który opiera się na mainstreamie. Nowsze gierki jak valorant itp, może ten LOL by były tylko okazyjnie u mnie.
Chce wprowadzić taki klimacik i nastrój, by widz który np wraca z pracy ze szkoły itp sobie odpoczął, powspominał dawne tytuły itp. Nie zakładam od razu, że będę miał ilość widzów w tysiącach
@AKCr4sh dlatego też piszę tutaj, bo wiem że na wykopie są lepsi ludzie niż na grupach na fb co tylko szkalują i wyśmiewają jakąkolwiek próbę stworzenia czegoś swojego na Twitch.tv
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: warto się spróbować zakręcić przy niszowych streamerach których jeszcze nie zjadł fejm i pamiętają od czego zaczynali. Starych gier nikt nie chce oglądać, takie tytuły trzeba nadrabiać przede wszystkim charyzmą, na początku bardzo ważne jest utrzymywanie kontaktu z widzem i przed wszystkim umiejętnie ich zatrzymać bo wybór streamerow jest przeogromny. Pomyśl w jaka grę najlepiej ci idzie i spróbuj się bazować na niej. Starsze tytuły mogą być później dodatkiem jak
@maryjuszpitagoras: to proste, tak samo jak ludzie mogą oglądać jak ktoś inny gra w nogę albo siatkówkę. Nie każdy może sobie pozwolić aby poznać nową grę, z powodu np. sprzętu. Na twitchu to nie jest TYLKO oglądanie gier, kontakt z widzami, rozmowa z innymi. Czasami fajnie popatrzeć jak ktoś inny gra w coś, co już masz dawno za sobą. Polecam, w wolnych chwilach oglądam sobie właśnie twitcha (ʘʘ