Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: widzę, że od lizania dupy wyborcom konfy wracacie do starego dobrego obrażania xD

@TurboDynamo: Co mnie obchodzi, czy pis podzieli się władzą z po człowieku? Poglądy RAFALALKA są odrażające i nikt normalny na niego nie zagłosuje, nieważne ile wysrywów tutaj napiszecie.
  • Odpowiedz
Skończ #!$%@?ć kłamliwa łachudro, po i jej pedalsko-lewackie przybudówki na pewno nie są mniejszym wrogiem niż pis.


@Jegwan: ja tylko opieram się na tym co mówi Bosak, bo dla niego wrogiem jest i PIS i PO, ale jak widać patonarodowy elektorat ma inne zdanie xD
  • Odpowiedz
Natomiast "reformy" pisu są łatwe do cofnięcia, straty spowodowane lewacką inżynierią społeczną już ciężej.


@Jegwan: oczywiście xD bo ustrój i instytucje zmienia się w 44 sekundy jednym podpisem xD społeczeństwo wclae nie przyzwyczaja się do socjalu. Kto wam tych głupot nawciskał i czemu wy w to wierzycie?
  • Odpowiedz
@Jegwan: W sumie sanacja miala taką zaletę ze umieszczała nacjonalistów w Berezie tam gdzie ich miejsce.

Nawet Giertych którego dziadek doświadczyl milosierdzia sanacji przed tym ostrzega wyborów Bosaka.

Polacz kropeczki.
  • Odpowiedz
Żadna partia nie jest wstanie walczyć jak równy z równym z partią rządzącą.


@Drakii: żadna partia w Polsce po 1989 r. (nie licząc pierwszych wyborów) nie brała udziału w zaburzonym procesie wyborczym, a ten proces będzie dalej przez PIS naruszany, bo mogą sobie na to pozwolić. Przejęli w końcu całe państwo na własność.

Polecam raporty OBWE

https://tvn24.pl/wybory-prezydenckie-2020/wybory-prezydenckie-2020-analiza-obwe-4624208
  • Odpowiedz
tak #!$%@? socjalliberał czaskowski w zachodnim fajnistycznym stylu wprowadzi wolny rynek xD


@januszerka: widze że jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć proste zdanie xD trzaskowski nie będzie zaprowadzał wolnego rynku tak samo jak pis. Po prostu konfederecji latwiej byłoby walczyć z podzieloną i skłóconą władzą niż z rządzącym monolitem. Ale jak widzę po znajomych i z publiznych wypowiedzi konfederatów to pragmatyzm i ogólnie myślenie abstrakcyjne nie jest waszą mocną stroną xD
  • Odpowiedz
Polska demokracja ma się najlepiej od 20 lat co pokazuje wysoka frekwencja.


@Drakii: Od kiedy wysoka frekwencja oznacza dobry stan demokracji? Ja bym powiedział, że jest odwrotnie. Ludzie widzą, że dzieje się coś niedobrego i chcą to zmienić.
  • Odpowiedz