Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: Zarówno PiS i PO chcą pełni ale PiS nie wykonał żadnych ruchów w stronę delegalizacji tych środowisk w przeciwieństwie do PO i Trzaskowskiego ani nie finansował rzeczy o których nie mogę mówić bo pisanie o szkole antykapitalizmu grozi miesięcznym banem.
  • Odpowiedz
Zarówno PiS i PO chcą pełni ale PiS nie wykonał żadnych ruchów w stronę delegalizacji tych środowisk w przeciwieństwie do PO i Trzaskowskiego ani nie finansował rzeczy o których nie mogę mówić bo pisanie o szkole antykapitalizmu grozi miesięcznym banem.


@Krzyzowiec: no widzisz, wiec masz czcze gadanie kontra rozjechanie jak walec lpr xD #!$%@? idz glosuj na kogo chcesz. To ty jesteś debilem a nie ja xD
  • Odpowiedz
wygrana KO


@megaloxantha: to nigdy nie nastąpi. Wiec reszta twojego debilnego wywodu nie ma racji bytu. A wygrana ko nigdy nie nastapi bo nasze spoleczenstwo jest centro prawicowe. Dopoki po tez takie bylo to wygrywalo. Teraz jest centro lewicowe wiec nigdy nie wygra.
Takze wsadz se w dupe swoje analizy dla ludzi o intelekcie mojego psa xD
Poza tym nawet jezeli to #!$%@? juz to widze delegalizacja konfederacji xD niezlą tam
  • Odpowiedz