Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: z wolnorynkowego programu u korwinistów ostało się tylko niepodwyższanie podatków xD

Nawet sam Korwin przestaje być wolnorynkowcem w obliczu zagrożenia jakim jest wsadzenie penisa w odbyt innego mężczyzny. Gospodarkę przecież naprawisz w 43 sekundy jedną samodzielną uchwałą Brauna, a szkody jakie poczyni gej są nie do odwrócenia
  • Odpowiedz
PIS rządzi przez 5 lat i nie podjął w tym czasie żadnych kroków aby delegalizować jakieś organizacje. Konfederacja wybiła się właśnie za rządów PIS a nie PO.


@Drakii: wspaniała diagnoza polityczna. Skoro PIS nie zdelegalizował przez 5 lat Marszu Niepodległości, a Konfederacja zdobyła 7% poparcia to znakiem tego za PISu już będzie tylko lepiej dla konfederatów. Trzeba głosować na PIS. Nie mam nawet jak z tymi argumentami dyskutować. Chyba kupię bitcoina
  • Odpowiedz
PIS rządzi przez 5 lat i nie podjął w tym czasie żadnych kroków aby delegalizować jakieś organizacje. Konfederacja wybiła się właśnie za rządów PIS a nie PO.


@Drakii: a jakie organizacje "PATRIOTYCZNE"(samo to jak one się same nazywają jest żałośnie śmieszne bo z patriotyzmem nie mają nic wspólnego) zdelegalizowało PO przez 8 lat swoich rządów?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Ta, nacjonaliści zagłosują na Czaskoskiego - pacynkę homosiów, który najchętniej zamykałby do więzień za krzywe spojrzenie na dewianta, albo promowanie wartości narodowych xD

Śmieszni jesteście z tym jego promowaniem, nikt normalny na tego powca na zagłosuje.
  • Odpowiedz
Ta, nacjonaliści zagłosują na Czaskoskiego - pacynkę homosiów, który najchętniej zamykałby do więzień za krzywe spojrzenie na dewianta, albo promowanie wartości narodowych xD


@Jegwan: no i dobrze że nie zagłosują, przecież to nie jest wcale pragmatyczne podejście aby wprowadzać wolnorynkowe dyrdymały xD
  • Odpowiedz
Ta, nacjonaliści zagłosują na Czaskoskiego - pacynkę homosiów, który najchętniej zamykałby do więzień za krzywe spojrzenie na dewianta, albo promowanie wartości narodowych xD


@Jegwan: oczywiście, że nie zagłosują, bo to banda kretynów kierująca się emocjami, a nie pragmatyzmem.
  • Odpowiedz
Pragmatyzmem jest głosować na tęczowego RAFALALKA? Rozbijemy beton pisowski powskim! XD


@Jegwan: no właśnie a po co pis ma dzielić się władzą, dla konfederacji lepiej konkurować z hegemonem co nie? xD
  • Odpowiedz
Pragmatyzmem jest głosować na tęczowego RAFALALKA? Rozbijemy beton pisowski powskim! XD


@Jegwan: Ja wiem, że nacjoluchom ciężko przychodzi przyswajanie czegokolwiek innego niż patriotycznych przyśpiewek, ale tak to dokładnie wygląda. Jak pozbawisz PISu prezydenta to rozbijesz prawicowy elektorat PISu, który będzie musiał się gdzieś podziać, a on z pewnością do Rafała nie poleci.

Ciężko to pewnie zrozumieć, że wspierając wroga mojego wroga mogę coś zyskać, ale nie liczę na przebłyski intelektu xD
  • Odpowiedz