Wpis z mikrobloga

Brzydka i odpychajaca morda powinna być odpowiednio finansowana, nieatrakcyjnosc ma wpływ na całe życie i można to traktować na równi z inwalidztwem. Podobnie jak różnego rodzaju niepełnosprawności ma to wpływ ale na życie społeczne. Osoba która jeździ na wózku na problem z dojściem do miejsca publicznego (do społeczeństwa), podczas gdy osoba nieatrakcyjna często jest wysmiewana i wyszydzana. Śmieszy mnie to jak byłeś przez całe życie traktowany jak śmieć jako czarna owca i nagle ktoś ci mówi po prostu wyjdź do ludzi bro. Nie stary tak to nie działa fobie i niska samoocena nie biorą się znikąd. Jest to wynik regularnego i nieuchronnego odrzucania. Więc jeśli twierdzisz że jesteś nieatrakcyjny bo mówią ci tak ludzie to w 90% tak jest. Reakcja społeczeństwa idealnie daje odzwierciedlenie twojej atrakcyjności, a tym bardziej płci przeciwnej.
#incel #przegryw #logikarozowychpaskow #bluepill #redpill #blackpill #chad #stulejacontent #itsover
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agret: ale z ryjca to ty mi przypominasz mojego profesora od sieci, ktory byl strasznym #!$%@? i charakter to mial raczej wygrywa bo wszyscy orzy nim chodzili jak w zegarku. Pewność siebie jest w stanie przebić ryja.
@Daimont tylko ze taki profesorek w szkolce może być mocny bo ma autorytet a jak się nie dostosujesz do jego zasad to ze szkoły out. Przy kobiecie i w klubie może być cicha myszka.