Wpis z mikrobloga

Mirki nie chce wyjść na debila xD kupiłem sobie kask i moja głowa ma obwód 59 więc jest na pograniczu m/l według producenta. Tak wygląda na mojej głowie xD mam wrażenie, że wyglądam w nim jak kretyn. Ale nie lata mi na głowie tylko wydaje mi się ciężki ale może to normalne, bo w życiu nie nosiłem kasku na głowie (,) #rower #kask #decathlon #rowery
ketiow - Mirki nie chce wyjść na debila xD kupiłem sobie kask i moja głowa ma obwód 5...

źródło: comment_1594046589rD9Zqdo6tft0HbPdwR5EXZ.jpg

Pobierz
  • 64
@ketiow: jep, wygląda na wysoki, ale mam podobny problem z obwodem łba i 3/4 dużych kasków wygląda jak pieczarka. Ten twój nawet ujdzie, ale mam wrażenie, że ma słabą wentylację i się w nim ugotujesz.
@ketiow powiem Ci tak. Sam miałem ten dylemat jakiś czas temu (niecałe 59cm więc już L). Myślałem że wyglądam jak idiota i w sumie dalej tak myślę ale pojeździłem w nim trochę i dyskretnie obserwowałem reakcję ludzi i nie zauważyłem żeby ktokolwiek na mnie dziwne patrzył. A wiadomo, na szlaku mija się różnych ludzi(młodsi, starsi obojga płci). Więc przestałem się tym przejmować i po prostu śmigam w kasku.
micelangeloB - @ketiow powiem Ci tak. Sam miałem ten dylemat jakiś czas temu (niecałe...

źródło: comment_1594047330Yv7VJsACSx7uaQcyZsuNz5.jpg

Pobierz
@jmuhha: no noszę bo kiedyś jak byłem hehe młodszy kozak to na mtb spadłem z klifu i cudem przeżyłem xD jakoś chyba przez to że trenowałem MMA i byłem rozciągnięty to się nie połamałem a spadłem na ręce na szczęście