Wpis z mikrobloga

@ketiow: jep, wygląda na wysoki, ale mam podobny problem z obwodem łba i 3/4 dużych kasków wygląda jak pieczarka. Ten twój nawet ujdzie, ale mam wrażenie, że ma słabą wentylację i się w nim ugotujesz.
  • Odpowiedz
@ketiow: Zauważyłem, że wszysktie tanie kaski tak wyglądają (jakby leżały na czubku głowy).

Przestałem się tym przejmować, ważne, że jest ochrona łepetyny :)
  • Odpowiedz
@ketiow: Ten model kasku wygląda tak zawsze, nie przejmuj się :) Sama jego cena i jakość jest bardzo dobra, więc jak Ci się znudzi lub wkręcisz się bardziej w rowery to zmienisz na coś lepszego.
  • Odpowiedz
@ketiow powiem Ci tak. Sam miałem ten dylemat jakiś czas temu (niecałe 59cm więc już L). Myślałem że wyglądam jak idiota i w sumie dalej tak myślę ale pojeździłem w nim trochę i dyskretnie obserwowałem reakcję ludzi i nie zauważyłem żeby ktokolwiek na mnie dziwne patrzył. A wiadomo, na szlaku mija się różnych ludzi(młodsi, starsi obojga płci). Więc przestałem się tym przejmować i po prostu śmigam w kasku.
micelangeloB - @ketiow powiem Ci tak. Sam miałem ten dylemat jakiś czas temu (niecałe...

źródło: comment_1594047330Yv7VJsACSx7uaQcyZsuNz5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jmuhha: no noszę bo kiedyś jak byłem hehe młodszy kozak to na mtb spadłem z klifu i cudem przeżyłem xD jakoś chyba przez to że trenowałem MMA i byłem rozciągnięty to się nie połamałem a spadłem na ręce na szczęście
  • Odpowiedz