Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną różową, która uważa, że makijaż to jest oszustwo i leczenie własnych kompleksów (które podsunęły nam media i niebiescy zmanipulowani przez media)? Nigdy nie odczuwałam potrzeby malowania się, uważam, że kosmetyki są tworzone z nienaturalnych składników, do tego nosząc kosmetyki, czuję się jak w masce i czuję, że udaję kogoś, kim nie jestem.

#makijaz #kosmetyki #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #przemyslenia #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #zapraszamdodyskusji #anonimowemirkowyznania
  • 144
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@blablaelotrzydwazero: 28 lat na karku i nie maluję się bo ani nie potrzebuję ani nie lubię tego. Jednocześnie nie czuję się naciskana przez otoczenie bym malować się zaczęła, albo że jestem gorsza od tej co się maluje. A gdyby tak było, to po prostu bym powiedziała "uj ci do tego" i ewentualne odseparowała się.
Jednocześnie nie przeszkadzają mi kobiety, które się malują. Ba w przypadku niektórych z nich doceniam ich kunszt
Jednocześnie nie przeszkadzają mi kobiety, które się malują. Ba w przypadku niektórych z nich doceniam ich kunszt i nie raz skompletuję ładnie zrobiony makijaż. Jak się tylko dobrze z tym czują, nie szkoda im czasu to, jest to w jakimś stopniu ich zainteresowanie to czemu miałabym im tego bronić, zwłaszcza, że krzywdy swoim make-upem mi nie robią ;)


@Stalowa_Figura: No właśnie, ich sprawa i szanuję to, ale mnie w to niech