Wpis z mikrobloga

Przeciez to sie aż płakać chce z bezsilnpsci.. Co Ci ludzie 50+ robią robią z tym krajem za pare złotych socjalu. Eh.. Trzeba bedzie poczekac 20 lat az ludzie PRL-u opuszcza nas swiat. W 1 turze glosowalem na Bosaka, 2 mialem szczerze w dupie, ale widzac swinstwo ktore wyprawialo tvp i caly PiS to az sie rzygac chcialo. Ruszylem dzis dupe oddac glos na Trzaska zeby te szumowiny płakały ale nie da sie wygrac z mocherami, wiesniakami i przyglupami bez szkół. No cóż..
#wybory
  • 14
  • Odpowiedz
@Miho32: zastanów się lepiej co robią ludzie 18-50, że nie potrafią wpłynąć na wynik. Ilu tam głosuje na PiS albo olewa wybory. Ludzie 50+ głosują tak, żeby im było wygodnie. Resztaa #!$%@?, więc będzie żyła w świecie tworzonym przez stare baby i dziadów. Samismy sobie winni.
  • Odpowiedz
  • 11
@Miho32 #!$%@? z nimi. Tyle zyskali głosując na "prawdziwych Polaków" ze ja (i wielu młodych) już się kompletnie Polakiem nie czuje. Wszelkie wyższe uczucia i wszelki jakieś patriotyczne wartości skutecznie we mnie zabili. Nie czuje żadnej więzi z krajem i narodem.
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: sądzę, że więcej jest wyborców PiS wśród młodych, niż wyborców opozycji wśród słabych. O stare dziady nie warto walczyć, bo oni "wiedzą swoje" i już są straceni. Dzisiejsza opozycja (nie tylko po, ale też Hołownia, konfa, lewica itd) powinni skupiać się na pokazaniu młodym, że warto głosować i że można żyć inaczej niż w Polsce pisowskiej.
  • Odpowiedz
@Miho32: No tak, typowe polityczne scierwo z wypoka, ty masz w ogole chociaz 18 lat dzieciaku? Bo wydaje mi sie ze w okolicach 14-15 roku zycia zaczyna do ludzi docierac ze ktos moze miec inne poglady i nie nalezy od razu wszystkich ktorzy mysla inaczej niz wielce nieszanowny wychodek wyzywac od wiesniakow i przyglupow bez szkoly
  • Odpowiedz
@Kasujzinternetu: a jaki jest wiekszosciowy elektorat Dudy i całego Pisu ? Ludzie50+, z podstawowym wykształceniem w duzej mierze bezrobotni. Nie wyzywam tylko stwierdzam fakty a skoro Cie to boli to juz Twój problem, trzeba było sie uczyc to bys nie musial teraz glosowac na PiS zeby dostac pieniazki z socjalu ;)
  • Odpowiedz
@Miho32: Musialbym i tak glosowac na Andrzeja zeby takich zwyroli jak ty pieklo dupsko. I juz fikolki robisz ze nie wyzywasz nikogo, no wcale, wcale, pania lekkich obyczajow tez mozna nazwac prostytutka albo #!$%@? (specjalnie dla ciebie dzieciaczku, tak, to drugie okreslenie jest obrazliwe)
  • Odpowiedz
@Miho32: idz sobie spamowac tymi waszymi *********** juz lepiej, zamiast wylewac swoje glebokie przemyslania na wypoku i bardzo zabawne, ze po jednym moim kometnarzu juz znasz moje poglady xD
  • Odpowiedz