Wpis z mikrobloga

@ZaQ_1 to są angole, jakby sie dowiedzialy kto zadzwonił to miałbym #!$%@? bo to patola wiec #!$%@?ć. Mnóstwo domów jest obok i nikt nie zadzwoni.
@alawans: Nie zgloszenie tego jest po prostu paskudne z Twojej strony, a tlumaczenie ze patola w niczym cie nie usprawiedliwia.
Skoro patola, to pewnie dom z councilu i maja duzo wiecej do straty niz ty.
Jeszcze paskudniejsze sa heheszki "hlue hlue, angole w bialy dzien pala smieci i nikt nie zglasza, witamy w uk", skoro samemu z tym nic nie zrobiles i takie Polsce wystawiles swiadectwo.

Acha, no i zglaszasz anonimowo
@piwniczak Miałem kiedyś taki problem w poprzednim miejscu gdzie mieszkałem. Ciapak ze sklepu codziennie palił śmieci w beczce. Dzwonię zgłosić do councilu to mi powiedzieli, że dopóki pali w dzień to może... poszperałem w necie i karva rzeczywiście... 3 świat karva...
że dopóki pali w dzień to może...

@emissary: nie moze, jest to mandat do (dla osob prywatnych) £5000, a jezeli palone sa substancje szkodliwe to z innego paragrafu max nielimitowana grzywna i 5 lat wiezienia.
@emissary: Musiales zglaszac zwykle ognisko, wtedy mozna mowic o statutory nuisance tylko wtedy gdy jest to regularne, albo np. pali po nocach. Trzeba bylo mowic ze ktos pali controlled waste, czyli popelnia przestepostwo z Environmental Protection Act 1990 section 33/1/c