Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! To jest mój pierwszy wpis. Już trochę czasu minęło od mojego zakończenia #edukacja oraz pisania #matura. Mam teraz luz, robię to na co mam ochotę, poświęcam swój czas na rozwijanie pasji, które uniemożliwiała mi #szkola przez 12 LAT!!! Jeszcze teraz trzeba czekać na wyniki, mam nadzieję, że zdam. O język angielski się nie martwię, zasób słownictwa mam bardzo duży, już od 4 roku życia zacząłem chodzić na zajęcia dodatkowe, bardzo często grałem w gry na PS2, bo większość była w języku angielskim i tak przez kolejne lata na PS3, na PSP, na XBOX 360(do dziś mam te konsole i je używam, fajnie jest czasem zagrać sobie na PS2 w Burnouta 3 albo Gran Turismo 4, tak sobie wspominać tamte czasy), a teraz na PS4, co prawda większość gier już jest w języku polskim, ale to nic, zamierzam poszerzyć swoją kolekcję o PS5. To takie małe ciekawostki. Jeśli chodzi o maturę z języka polskiego to temat rozprawki nie był dla mnie taki zły, myślę, że dobrze ogarnąłem "Wesele". W najgorszym przypadku, jak to się mówi, najpierw wesele, a w sierpniu poprawiny. Dobrałem sobie Dziady cz.2 jako dodatkowy tekst kultury, wypracowanie napisałem na ponad 400 słów, bo policzyłem je pod sam koniec. Obawiam się jedynie matematyki (poziom podstawowy rzecz jasna, nigdy nie byłem geniuszem z tego przedmiotu, nie jestem i nigdy nim nie będę), czy sprawdzający nie pomyli się przy liczeniu punktów, myślę, że będzie jakieś 30%. A teraz tak sobie siedzę i myślę, co jest o wiele lepsze SZKOŁA, STUDIA, czy też PRACA, czy źle wspominacie czasy szkolne?? Odpowiedzcie na to pytanie i uzasadnijcie swoją odpowiedź(napiszcie najlepiej od myślników) #refleksje #przemyslenia #podbaza #gimbaza #licbaza #studbaza #pracbaza #egzystencjalnepytania #edukacja #matura2020
  • 4
A teraz tak sobie siedzę i myślę, co jest o wiele lepsze SZKOŁA, STUDIA, czy też PRACA, czy źle wspominacie czasy szkolne?? Odpowiedzcie na to pytanie i uzasadnijcie swoją odpowiedź(napiszcie najlepiej od myślników)


@JohnGarcia: Studia są najlepsze bo już jesteś dorosły, ale nadal się uczysz, więc jeszcze nie dopada proza dnia codziennego. Jedyne co to często finansowo słabo, zwłaszcza jak ma się na tyle wymagające studia, że średnio jest czas na