Wpis z mikrobloga

Nie no to nie do wiary... to byc nie może. 23 lata na karku, nigdy nie byłem w związku, lata starań, zmieniania się, pracy nad sobą, ciezkich treningow, pracy zawodowej, skonczone studia z wyróżnieniem... a 13 latka z #6obcy mi pisze, że była już w 3 związkach i uprawiała seks... jakby ktoś dał mi w mordę... ja #!$%@? #!$%@?. Ja do 20 roku życia nie widziałem nawet kobiety nago, musiałem stracić prawictwo z prostytutką. Teraz mam 23 lata i jestem samotny jak palec, a ta 13 latka probuje mi wmówić, że na pewno kogoś poznam i że to co sie dzieje jest normalne. Ze samotnosc jest spoko i powinienem kupic sobie psa. Co z tego ze mam tego #!$%@? psa? W czym mi to ma pomoc do #!$%@?. 13 latka robi rzeczy jakie mi sie nie snilo, prowadzi zycie jak w bajce. A ja musze tyrać u janusza za psie pieniadze a po pracy wegetowac w samotnosci. Naplulbym jej w parszywą mordę, bo gdyby miala prowadzic takie zycie jak ja to juz po paru tygodniach by sie powiesila. A ja musze żyć w tym koszmarze latami i nic nie wskazuje na to ze kiedykolwiek bedzie lepiej, a zawsze moze byc gorzej...
Ja zamiast przeżywać w jej wieku pierwsze miłości to byłem gnebiony w gimnazjum i przeżywałem piekło... życie jest #!$%@? nie sprawiedliwe. Obym sie jutro nie obudził, nie chce dłuzej zyc na tej #!$%@? planecie.
#przegryw #seks #rozowepaski #divyzwykopem #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #samotnosc #psychologia #anonimowemirkowyznania #wyznanie #oswiadczenie
  • 22
@ZeZycieMaSens imo to twoje życie jest lepsze, osiągnąłeś coś w życiu jakby nie patrzeć a takie julki co 15 lat mają to są żałosne, 0 moralności i pomysłu na życie, wątpię żeby się cos zmienilo a na koniec znajdzie jakiegoś frajera co ja będzie utrzymywał
#!$%@? osobiście gardzę większością ludzi i traktuje ich z pogardą, czuje się wyższy od nich bo osiągnąłem szczyt zajebistej mentalności i nie skupiam się na takich malostkowycj
@ZeZycieMaSens no ale napisałeś że pracujesz nad sobą, jakieś tam spotkania z kobietami miałeś
No to próbuj cały czas, a nuz spotkasz kogoś wyjątkowego gdzie ta osoba będzie wyrozumiała i nie będzie zwracać uwagi na twoje wady
Nie chce być jakimś couchem czy cos bo każde moje zdanie na temat relacji damsko męskich pochodzi z obserwacji niż z osobistych przeżyć
I w sumie rozumiem twoja nienawiść do świata i otoczenia bo jest