Wpis z mikrobloga

Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie.

Śmiertelny wypadek w Piekarach Śląskich. Rowerzysta wyleciał w powietrze. Nagranie jest wstrząsające


Jak podaje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich, rowerzysta miał przy sobie niemieckie dokumenty, nie udało się jeszcze ustalić gdzie mieszkał w Polsce. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura. Zdaniem wiceprezydenta Piekar Śl. film z wypadku nie pozostawia wątpliwości co do tego, że winny jest kierowca samochodu osobowego, który zjechał z wytyczonego pasa ruchu, przejechał podwójną ciągłą i naruszył przestrzeń wyłączoną z ruchu (wysepkę).

#samochodowedzbany #rower #polskiedrogi #patologiazmiasta #polak #slask
tomosano - Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie. 

 Śmierteln...
  • 107
@hpiotrekh: mój komentarz ze znaleziska:

Znów mieszanie różnych światów - nowoczesnego świata transportu prywatnego jakim są samochody/motocykle/skutery i mieszanie czegoś, co powinno być w muzeum - rowerów - zbiera swoje żniwo. Jak dużo jeszcze rowerzystów będzie musiało polec, by władze zrozumiały, że jedyną rozsądną drogą do zlikwidowania niebezpieczeństw na drogach jest eliminacja rowerzystów z dróg!? aktywiści rowerowi mają krew na rękach.
@Student_AWAS: nie mam roweru ale doceniam go zarówno jako formę rekreacji jak i jako środek transportu. Zwłaszcza w dużych miastach, gdzie prędkość przejazdu nie przekracza 20kmh, a zaparkowanie graniczy z cudem.

Więc pisanie, że rowery na śmietnik to bełkot jakiegoś ograniczonego człowieka co to uważa samochód za szczyt luksusu u siebie na wsi, a rower wyrzucił, bo rowerem to jego dziadek jeździł krowy paść xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@hpiotrekh: mój komentarz ze znaleziska:


Znów mieszanie różnych światów - nowoczesnego świata transportu prywatnego jakim są samochody/motocykle/skutery i mieszanie czegoś, co powinno być w muzeum - rowerów - zbiera swoje żniwo. Jak dużo jeszcze rowerzystów będzie musiało polec, by władze zrozumiały, że jedyną rozsądną drogą do zlikwidowania niebezpieczeństw na drogach jest eliminacja rowerzystów z dróg!? aktywiści rowerowi mają krew na rękach.

@Student_AWAS: Przecież samochody dawno powinny ich do muzeum. Transport