Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zwyczajnie podczas słuchania tej piosenki naszło mnie wiele refleksji brudnych myśli które pragnę przelać bezpośrednio tutaj.
Wiele rzeczy pisałem tutaj dla czystego zabicia swojego wolnego czasu wiele głupot to przede wszystkim.

Najpierw zapragnę wrzucić sobie tutaj ten numer by każdy mógł to przeczytać pod wpływem większych lub mniejszych emocji - lepiej to zrozumiecie.
https://youtu.be/W9Ul8EJ05Mo

Przechodząc do sedna sprawy wiele ważnych kwestii pominę nie potrafię pisać tak długich wypowiedzi, przemyśleń co do życia bądź ewentualnych spostrzeżeń.
Wiele osób jest tutaj mocno krytykowana za chociażby samo uczestnictwo na tym tagu.
Wiele osób jest wręcz szykanowana za to jakimi ludźmi są w realnym życiu.
Osoby które w tak bezpośredni, brudny sposób próbują tutaj upokorzyć drugiego człowieka wchodząc zaledwie na chwile by dodać kilka słów które po nich samych mogą spływać wiadomo jest to kwestia niezależna każdy człowiek jest inny.

Ludzie stąd są nazywani spermiarzami, gorszymi to tylko ułamek słów które wyczytałem przez półtora swojego uczestnictwa na tym tagu.
Chciałbym teraz sprostować kilka rzeczy i wytłumaczyć niektórym ludziom kto tak naprawdę jest przegrywem by zażegnać między innymi wewnętrzne spory wielu użytkowników.

Wiec tak dla wielu osób przegrywem jest osoba która nigdy w życiu nie trzymała kobiety, dziewczyny za rękę nie mówiąc już o jakichkolwiek dalszych etapach takowej znajomosci.
Osoba która w prostym wytłumaczeniu - nigdy nie uprawiała sexu z drugim człowiekiem.
Osoba brzydka która ma coś nie tak z buzia czymkolwiek.
Jest to kompletna bzdura odpowiem od razu.
Nie mogę patrzeć na oczernianie, odrzucanie osób które z innych powodów po prostu są #przegryw.
Klasyfikacja osób w ten sposób jest moim zdaniem czymś nienormalnym ale już każdy będzie interpretować to jak chce.

Posiadałem kiedyś dziewczynę byliśmy razem przez kilka dobrych lat powiem nawet więcej zarabiam pieniądze nie są to małe kwoty posiadam własne mieszkanie generalnie mógłbym sam przed sobą przyznać że zwyczajnie poszczęściło mi się w życiu.
Jeden rabin powie w takim razie dlaczego przesiadujesz na tagu przecież ty masz wszystko nie masz prawa tutaj przesiadywać - prawa to za dużo powiedziane po prostu takowa osoba jest z mostu skreślona, krytykowana.

Osobiście po rozpadzie mojego związku otwarcie mogę przyznać jestem przegrywem większym niż wam się wydaje ale nie przez moje dobra materialne czy jakieś inne gówno.
Jestem przegrywem przez swoje problemy psychiczne które z dnia na dzień blokują mnie i ograniczają na wszelakie sposoby.
Nie potrafię rozmawiać z Panią na kasie nie potrafię z kimkolwiek rozmawiać wstydzę się pokazać w własnym domu rodzinnym dlaczego?
Z mostu krótko przez #fobiaspoleczna #nerwica #depresja wydaje mi się że powoli #schizofrenia.

Takich ludzi jest tutaj multum ludzi którzy po prostu pragną jakiegoś zrozumienia, rozmowy mi szczerze mówiąc w jakiś sposób to pomaga chwilowo bo chwilowo ale jednak.
Przegrywem jest osoba która jest odrealniona kompletnie od świata przede wszystkim samotna.
Jest jeszcze wiele innych aspektów ale nie ma tutaj znaczenia jakakolwiek przeszłość danego człowieka.
Liczy się to co jest aktualnie.

Tęsknie za tym jak byłem kochany za tym jak mogłem jeździć z moja była późnymi nocami po całej Polsce brakuje mi wielu chwil w życiu ale nic ani nikt już nie naprawi mojej głowy po prostu powiedzmy jestem/jesteśmy warzywami jak ktoś po wypadku który jakimś cudem przeżył ten chaos.
Kochajcie się, doceniajcie
Zrozumiecie kiedyś jak wiele czasu tracicie na walkę.

Kocham was wszystkich nie ma tutaj kogoś lepszego bądź gorszego Wykop to mimo wszystko jedna wielka rodzina tylko wiadomo są ludzie oraz parapety.
Kiedyś jeszcze wszyscy będziemy zdrowi będziemy mieć od groma forsy piękne kobiety oraz piękne dzieci nigdy nie wolno się poddawać tylko walczyć mimo wszystko choć mentorem nie jestem i jakoś samemu ciągnę ten syf to poradzę sobie już nawet mam bardzo bliska przyjaciółkę gdzie od 2 lat nie miałem nawet jednej takiej osoby są tutaj osoby które żyje same nawet po kilkanaście lat.

Samotność to coś co #!$%@?ło mnie psychicznie z dnia na dzień coraz mocniej nie ma niczego gorszego od momentu w którym siadasz w weekend samotnie patrząc na piękne lato, słońce na piękny zachód słońca nawet mając #!$%@? miliardy pieniędzy wszystkiego.
Samotności nie da się pozbyć jeśli ma się problemy z samym sobą dodatkowo nie małe.
Pogubiłem się totalnie w tym co napisałem ale najważniejsze rzeczy chyba napisałem.

JESZCZE BĘDĄ GRUBE LATA DLA WSZYSTKICH OBIECUJE. ()

Jeszcze raz #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski
urzedniczatv - Dzisiaj zwyczajnie podczas słuchania tej piosenki naszło mnie wiele re...

źródło: comment_1595694884j1N039693mdPE46VMptLi7.jpg

Pobierz
  • 2