Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi mircy czy dobrze zrobiłem.
Chodzi o to, że moja dziewczyna chciała, żebym pojechał z nią na 3 dniowy biwak nad jezioro z jej znajomymi. Nie zgodziłem się dlatego, że wymyślili sobie jakąś dziwną zasadę, że nie wolno nikomu używać telefonów, co rzekomo pomoże nam się zintegrować. Uważam, że to bezsensowne ograniczanie innych osób. Druga sprawa to fakt, że nie zamierzam łazić 3 dni bez mycia się i srać po krzakach, po prostu nie lubię takich rzeczy.
Jest jej z tego powodu przykro i uważa, że jestem egoistą. Oczywiście w pełni rozumiem, że jest jej przykro ale co miałem zrobić? Jechać tam i przez 3 dni się męczyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f243553c320eaecdaada98e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jak nie lubisz takich rzeczy to jej wyjaśnij że ciebie interesują tylko wakacje np. w hotelu nie widze w tym nic dziwnego, zawsze może jechać sama, to że jesteście w związku nie znaczy że macie być ze sobą sklejeni i robić te same rzeczy
  • Odpowiedz
Nie masz obowiązku robić rzeczy, które są dla ciebie nieprzyjemne i niekomfortowe i ona powinna to uszanować. To co dla jednej osoby jest pierdołą, kogoś innego będzie kosztować mnóstwo stresu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem po drugiej stronie barykady i uważam, ze nie powinieneś się zmuszać do czegoś czego nie chcesz. Ważne, żebyś jej to ja spokojnie wytłumaczył. Nikogo nie powinno się zmuszać na sile do robienia rzeczy, których nie lubi. Okej brak telefony można przeżyć, ale są ludzie, którzy nie lubią namiotów i to trzeba uszanować. Mój chłopak na przykład dużo jeździ na rowerze. Raz mi zaproponował, czy pojadę z nim i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcesz to nie jedziesz, proste.
ja tam lubię takie wyjazdy. nie jest tak źle jak sobie wyobrażasz. może nie pasuje ci nawet nie tyle co wyjazd a te towarzystwo?

nie rozumiem w czym przeszkadzają telefony, wystarczy mieć trochę w głowie, żeby go po prostu nie używać, albo tylko w momentach gdy nie masz innych zajęć. zresztą normalne, nawet z power bankiem raczej go nie wyciągasz za często żeby bateria
  • Odpowiedz