Wpis z mikrobloga

Zrobiłam sobie plan mojej samodyscypliny który planowałam już jakiś czas temu. Począwszy od dzisiaj:
-zero przekleństw - jestem wulgarna niestety.
-zero czekolady - kocham wszelkie słodycze i mam wrażenie, że się już lekko uzależniłam.
-codziennie rano krótki trening na kolejne partie ciała - zasiedziałam się i chce to zmienić. Nie zamierzam zostawac nagle sportowym świrem ale 20-30 minut ruchu co poranek na pewno będzie lepsze niż mój aktualny tryb życia.
-uważam co jem - kocham wszelkie jedzonko i nigdy nie patrzyłam za bardzo co spożywam.
-godzina nauki codziennie - niby wakacje, ale nie zaszkodzi mi trenować umysł.
-codziennie czytam książkę - tutaj jest najmniejszy problem ponieważ czytam bardzo dużo książek, ale często robię sobie kilkudniowe przerwy. Chce je zniwelować.
Póki co ten plan obejmuje cały sierpień mam nadzieje, że do tego czasu wejdzie mi to wszystko w nawyk i nie będzie samodyscypliną, a codziennością. W związku z możliwymi pytaniami o to ile ważę: 62 kg przy wzroście 164, wiec mam lekko ciałka xD
Trzymajcie za mnie kciuki!
#cwiczeniabezsilowni #samodyscyplina #zdrowie
  • 17
@Kazdyziomzbierazlom: patrzyłam na różne kalkulatory BMI i w każdym mieszczę się w górnych granicach wagi prawidłowej, ale ja się nie znam tak szczerze mówiąc (,) chodzi mi o to, żeby się lepiej czuć sama ze sobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazdyziomzbierazlom: wazylam 63, teraz ważę 58, ale kilka lat temu ważyłam też 45 przy podobnym wzroście i niestety ale zawsze miałam brzuch, problem jest taki że dużo zależy od tego jak ktoś jest zbudowany, bo mam koleżankę która ważąc prawie 70 dalej miała płaski brzuch...