Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Aktualizacja tagu #wsadzaniewszaremyszki
Troche #zalesie a mianowicie:

Dziewczyna nr. 5: Jak mówiłem tak zrobiłem, poszedłem w weekend szukać loszek na mieście. W piątek pare się trafiło, ale nic nie ugrałem, bo średnio mi się podobały. W sobotę było podobnie, aż do ok. 4 rano. Poszedłem do baru na ostatnie piwko. Piję sobie spokojnie, a naprzeciwko piją 2 loszki. ok. 30lat. Gapiły się ciągle więc dosiadłem się i zagadałem. Myślałem że nie są z Polski, okazało że się myliłem, po prostu tak były #!$%@? wódą że bełkot brzmiał jak węgierski. Trochę pogadaliśmy, takie tam #!$%@?, jedna była wyraźnie zainteresowana więc cisnąłem temat. Nie podobała mi się szczególnie, ale że zmarnowałem tyle okazji przez weekend że postanowiłem działać. W skrócie to zabrałem ją uberem na chatę. Wiedziała co jest pięć, więc od progu już nie było udawania że buforuję film na CDA.
Po zdjęciu ubrań, #!$%@?łem się na tapczanie w salonie, a ona zaczęła siorbać kiełbase. Ledwo 2 razy ruszyła głową i się #!$%@? zbełtała... Tapczan zarzygany, #!$%@? zarzygany, jaja zarzygane.. jadła spaghetti, ze słoika, prawdopodobnie Pudliszki. Wiem bo sam takie często jadam.
Po tym jak przyozdobiła mi fjuta momentalnie odcięło jej zapłon. Zostawiłem tak zarzygańca na tapczanie, a sam obmyłem krocze i poszedłem spać do sypialni. Rano wstałem, ok. 10 to jej już nie było. #!$%@?ć wychodzenie z chaty, zostaje na tinderze.
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2bd2de65ae7239fe3d46d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Zastanawia mnie jak baaardzo siebie nie szanujesz i jak potwornie musisz być zdesperowany że w ogóle w 1% zainteresowałeś się kobietą, która, ja sam napisałeś, była tak #!$%@? wódą, że bełkotała. I jeszcze nawet Ci się nie za bardzo podobała.

Poza tym z bardzo pijanymi ludźmi seksu nie uprawiamy nawet jeżeli one tego chcą - osoby pijane nie są w stanie podejmować racjonalnych i świadomych decyzji. W takich sytuacjach na