Wpis z mikrobloga

Jestem trochę zawiedziony tym ostatnim sezonem. Ten emo-kid Nathaniel jest chyba najbardziej bezpłciowym przeciwnikiem ze wszystkich dotąd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poświęcają mu za dużo czasu i aktorsko ziomek też wypada słabo.

Ale z zapowiedzi finału widać gdzie poszedł cały budżet sezonu xDD Przecież oni teraz rzadko kiedy opuszczali te swoje typowe kanciapy :D

#seriale
#agencitarczy
#agentsofshield
  • 7
@Gavilar: Mi się nie podoba jak łatwo sobie skopiował moce i teraz jest nawet silniejsze od Skye ;/ A ona tyle sie uczyła kontrolować i jak nie połamać swoich własnych kości,ma nawet specjalne rękawice. Kiedyś był wątek, że nie każdy może mieć moce i Ci niegodni zamieniali sie w skały a tu proszę, transfuzja krwi daje moce o.o
Kiedyś był wątek, że nie każdy może mieć moce i Ci niegodni zamieniali sie w skały a tu proszę, transfuzja krwi daje moce o.o


@Impuls94: Ten wątek był dosłownie pare odcinków wcześniej gdzie YoYo wzięła w łapy kawałek monolitu żeby udowodnić Jiaying że ma moce :D
@Gavilar: Poprzedni sezon jak dla mnie też mało natchniony był, może dlatego, że oni mieli zamiar skończyć na piątym a potem góra kazała to ciągnąć dalej.
No a ta uwaga co do siedzenia w chałupach słuszna, też mam wrażenie,że chyba najwięcej siedzą;
z ostatniego odcinka przykład sprytnego oszczędzania jak ten jeden najemnik "pojawił" sobie nóż to poza kadrem, tylko dźwięk było słychać.
@Impuls94: trochę pomieszałeś.
W skałę zamieniali się ci, którzy byli poddani terragenezie, a nie mieli w sobie genów inhumans. Co więcej, było tak tylko do momentu, gdy "wyprodukowano" czyste kryształy, tylko "skażone" miały tę wadę. Samą moc można było skopiować, stąd cały wątek Jiaying, w którym Whitehall przedłużył sobie znacząco życie dzięki jej mocom.
Jeżeli chodzi o Nathaniela, on nie jest silniejszy od Daisy, ma po prostu dłużej jej moc, niż