Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na te szurskie furgonetki co przyrównują lgbt do pedofilii i #!$%@?ą ludziom pod oknami megafonem. Pomimo wyroku sądu, policja najwyraźniej dostała zalecenie, żeby nie ruszać prawackich szurów i proceder trwa w najlepsze. Co kilka dni kierowcy dokonują obywatelskiego zatrzymania tego cholerstwa, ale sami narażają się wtedy na problemy z prawem (w jakim kraju my w ogóle żyjemy xD). Więc pomysł jest taki, żeby ogarnąć symetryczną furgonetkę przypominającą o pedofilii w kościele, która by jeździła w ślad z tamtą xD i, nie wiem, puszczała Barkę żeby zagłuszyć kaznodzieja z pierwszej. Gdyby policja zatrzymała jedną a puściła drugą, to mieliby już poważny smród.
#lgbt #neuropa #szury #pedofilewiary
w10d - Mam pomysł na te szurskie furgonetki co przyrównują lgbt do pedofilii i #!$%@?...

źródło: comment_1597342899ouNuz2CRcH0uKJS1BDoyoV.jpg

Pobierz
  • 4
@ngc: No właśnie jak będziemy mieli takie lekceważące podejście jak Twoje cumplu, to ta chora prawica nas zgniecie z planszy w przeciągu kilku lat, to trzeba zatrzymać. Żarty się skończyły w momencie kiedy konfederacja dostała się do sejmu