Wpis z mikrobloga

Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich światów, zderzenie dwóch wizji, zderzenie dwóch filozofii. Zobaczmy jak dzisiaj funkcjonuje Olępik Lyon. To jest niebywały zmysł taktyczny Rudiego Garcii, To jest wieloletni prezes Jean-Michel Aulas, który powiedział, że nie spocznie dopóki nie wygra Champions League, To jest dyrektor sportowy czyli słynny Juninho Pernambucano - legenda tego klubu. To jest ciągła praca u podstaw, nawiązanie do tego sezonu bodajże 2009 - 2010 gdzie doszli do półfinału z Pjanicem, Kallstromem, Llorisem, Lisandro, Bastosem. Ale do czego zmierzam? - Lyon udowodnił dzisiaj jak ważna w europejskim futbolu jest konsekwencja, Lyon to jest od lat ten sam model biznesowy, Lyon to dzisiaj fajne miejsce do nabrania doświadczenia, do wypromowania się. Z każdym rokiem ten klub transferuje piłkarzy za ogromne sumy. Już widać kolejkę po kilku z tych chłopaków. Już widać, młodych następców gotowych do gry o najwyższe cele. Popatrzmy na jeden aspekt - Houssem Aouar. Ten chłopak dziś udowodnił tym występem co to znaczy brać na siebie ciężar gry, szukał miejsca dla partnerów, inteligentnie rozgrywał, umiejętnie dyrygował. Rudi Garcia zrobił z niego prawdziwego lidera. To jest dzisiaj Zawodnik kompletny, uformowany, ukształtowany.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich świat...

źródło: comment_1597524584tNy9yk47iHmt4tO2j0MKHw.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Dobra Mati, ale co robi Streling w której tam.. 85 minucie meczu? Jest 2:1 dla Lyonu i nie trafia z pięciu metrów na pustą bramkę.. Ale nie mów Mati.. Mati słuchaj, za czasów jak grałem w Szalke jak ktoś by takie coś zepsuł to boiska by nie powąchał przez pół roku hehe. Nie no Mati, to są podobno profesjonaliści.. W takiej sytuacji trafić trzeba i koniec..
p.....n - @Zdziszko: Dobra Mati, ale co robi Streling w której tam.. 85 minucie meczu...

źródło: comment_1597525467sET81hmTEl3sSndGhGvebd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Przed tym spotkaniem dziennik L'Équipe nie dawał większych szans na triumf Lyonowi, ja jednak widziałem w tym francuskim projekcie dużą szansę na powodzenie. Żeby nie było że tutaj opowiadam jakieś bajki i wymądrzam się po fakcie to zapytajcie się Quebo- ostatnio gadaliśmy o tym meczu w przerwie pomiędzy kolejnymi setami padla, on wam wszystko potwierdzi. Lyon w bieżącej edycji Ligi Mistrzów jest romantyczny niczym picie czerwonego, wytrawnego wina rocznik 1968
Menel94 - @Zdziszko: Przed tym spotkaniem dziennik L'Équipe nie dawał większych szans...

źródło: comment_1597525583eUcvRAUVolH04SxeAAunii.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:
- Mówi się, że oprócz Moussy Dembele taką absolutnie istotną postacią dla tego meczu był Pep Guardiola. Czy to jest Pana jeden z najlepszych trenerów tej edycji LM?
- Nie, to jest kawał bufona. Nieprzyjemny typ, myślę o nim z antypatią. Jego twarz z resztą plebejska i prymitywna przywołuje na myśl oderwanego od pługa krasnoarmiejskiego rewolucjonistę strzelającego w tył głowy matce z Andulazji za to że jest zwolenniczką frankistowskiej Hiszpanii.
pawelososo - @Zdziszko:
- Mówi się, że oprócz Moussy Dembele taką absolutnie istotną...

źródło: comment_1597525675mTUg1lFKF1FzR86wYmASxz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Witam pasjonatów i pasjonatki, mówię pasjonatki bo panie także interesują się piłką i nie lubują być pomijane. Także witam także i one. Późna pora wiem. Ale tak oglądam starcie Manczester City z Olimpikiem Lion i moja Kaśienka mówi do mnie Roman ty musisz o tym nagrać odcinek bo ty tym żyjesz.

Słuchajcie Michał Pol... także żyje piłką tak jak ja. Jak ktoś lubi to niech słucha Michała jak naprawdę nie
petarda - @Zdziszko: Witam pasjonatów i pasjonatki, mówię pasjonatki bo panie także i...

źródło: comment_1597525128f4VrjkVQNXEWpb12lDhb9e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Panie Prezesie, umówmy się.. Ten kto gral trochę w piłkę wie co jest na rzeczy, nie mówmy tu teraz o polskim skautingu bo do skautingu w Niemczech nie ma porównania.. Chłopaki słuchajcie, chciałem wam jeszcze powiedzieć o tym brazylijczyku Edersonie, nie chce mówić, ze to on zawalił pierwsza bramkę ale tak nie powinien zachować się takiej klasy bramkarz.. Dobra Mati, masz racje Walker mógł się cofnąć, ale słuchaj, no bramkarz
p.....n - @Zdziszko: Panie Prezesie, umówmy się.. Ten kto gral trochę w piłkę wie co ...

źródło: comment_1597526223vtdNqq10JzKhNRlIqFJt0l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

No panie prezesie, bądźmy uczciwi. To kierowana przez mnie spółka Ekstraklasa S.A. stworzyła z ligi produkt, który za pośrednictwem spółki Live Park jest opakowany i transmitowany na świecie na poziomie godnym Bundesligi czy Premier League. Taka jest prawda i to potwierdzają nasi kontrahenci i odbiorcy na Wyspach Brytyjskich, w Skandynawii, Portugalii, Rosji, Izraelu i tak dalej. My prosimy tylko aby nam nie przeszkadzać. Przypomnę, że to przez PZPN do niedawna
a.....1 - @Zdziszko: 

No panie prezesie, bądźmy uczciwi. To kierowana przez mnie s...

źródło: comment_15975263461WTye22oF45CRmAhgWlsL0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Lyon awansował? Nic dziwnego, skoro transferują swoich zawodników do MLS. Przypomnę, że MLS wcale nie jest ligą dla emerytów, tylko ciągle się rozwija, i wcale nie ma tam niskiego poziomu. Zapewniam, że jest znacznie wyższy od Ekstraklasy. Tak w ogóle, oglądałem wczoraj mecz piątej ligi Pakistanu na albańskim streamie i nawet tam grali znacznie lepiej niż taki Manchester City. Już niedługo stamtąd będą ściągać piłkarzy, bo futbol rozwija się na
Kimbaloula - @Zdziszko: Lyon awansował? Nic dziwnego, skoro transferują swoich zawodn...

źródło: comment_1597526111FYGinfkpsDkOxGam57PNYS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz