Wpis z mikrobloga

Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich światów, zderzenie dwóch wizji, zderzenie dwóch filozofii. Zobaczmy jak dzisiaj funkcjonuje Olępik Lyon. To jest niebywały zmysł taktyczny Rudiego Garcii, To jest wieloletni prezes Jean-Michel Aulas, który powiedział, że nie spocznie dopóki nie wygra Champions League, To jest dyrektor sportowy czyli słynny Juninho Pernambucano - legenda tego klubu. To jest ciągła praca u podstaw, nawiązanie do tego sezonu bodajże 2009 - 2010 gdzie doszli do półfinału z Pjanicem, Kallstromem, Llorisem, Lisandro, Bastosem. Ale do czego zmierzam? - Lyon udowodnił dzisiaj jak ważna w europejskim futbolu jest konsekwencja, Lyon to jest od lat ten sam model biznesowy, Lyon to dzisiaj fajne miejsce do nabrania doświadczenia, do wypromowania się. Z każdym rokiem ten klub transferuje piłkarzy za ogromne sumy. Już widać kolejkę po kilku z tych chłopaków. Już widać, młodych następców gotowych do gry o najwyższe cele. Popatrzmy na jeden aspekt - Houssem Aouar. Ten chłopak dziś udowodnił tym występem co to znaczy brać na siebie ciężar gry, szukał miejsca dla partnerów, inteligentnie rozgrywał, umiejętnie dyrygował. Rudi Garcia zrobił z niego prawdziwego lidera. To jest dzisiaj Zawodnik kompletny, uformowany, ukształtowany.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich świat...

źródło: comment_1597524584tNy9yk47iHmt4tO2j0MKHw.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
Zgadzam sie z Matim, ze zmiana Dembele dala Lyonowi zwyciestwo, ale spojrzmy na Bayern Hansiego Flicka i naszego Roberta Lewandowskiego. W drugiej polowie wchodzi niechciany w Barcelonie Kołczinio i rowniez strzela dwie bramki, ale te bramki nie sa tak przypadkowe jak bramki pilkarzy Lyonu. Robert skupia na sobie uwage obroncow, dzieki czemu jego koledzy maja wiele dogodnych okazji. W polfinale francuski zespol nie bedzie mial takich sytuacji, mlodziutki Davies, najszybszy pilkarz Bundesligi
b.....u - Zgadzam sie z Matim, ze zmiana Dembele dala Lyonowi zwyciestwo, ale spojrzm...

źródło: comment_1597528069MEkEgPmO71mKGxytIojlCz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@Zdziszko: panowie pozwólcie że przerwę, ale w międzyczasie prowadzimy donejty, za które wszystkim darczyńcom chciałem podziękować, jak na razie prowadzi użytkownik o nazwie "tajskie specjały dębickiego mejwena", który wpłacił już 600 zł. Oczywiście zachęcamy do dalszych wpłat oraz nie zapominajcie o łapkach w górę i subskrypcjach.
yourgrandma - @Zdziszko: panowie pozwólcie że przerwę, ale w międzyczasie prowadzimy ...

źródło: comment_15975286052hsXGMgTiYEH7ScjOzjCDg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Proszę państwa no ja myślę że ten mecz był świetny, doskonały, przyznam ci racje Darku że Bajern Hansiego Flicka ma szanse aby wygrać z Francuzami i jest to doskonała okazja na finał Ligi Mistrzów czego życzę całej drużynie z Monachium, ekhem, natomiast City no niestety szkoda ich że przegrali bo też w tej edycji grali doskonale a jednak Lyon był doskonały bardziej, na koniec dodam że gwarant posiadania piłki w
Pierdolec - @Zdziszko: Proszę państwa no ja myślę że ten mecz był świetny, doskonały,...

źródło: comment_1597528460SF3EKvhqeNYJdLBQC5hVgn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@Zdziszko: W Przeglądzie Sportowym piszą, że Lyon gładko wygrał z Manchesterem, ta, gładko. Szkoda tylko że nie wychodzili w pierwszej połowie z własnej połowy strzelając jakiegoś przypadkowego farfocla. To City przegrało to spotkanie bardziej niż Lyon wygrał, bo pan Sterling nie strzelił na pustą i już wtedy mieli mokre gacie. Także panie Sterling, proszę poprawić tą celność, bo to się może przełożyć na inne aspekty życia codziennego np. matrymonialne.
yourgrandma - @Zdziszko: W Przeglądzie Sportowym piszą, że Lyon gładko wygrał z Manch...

źródło: comment_1597529149JJv9mAopEAkd9pD9RYIx18.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: No i zobaczcie, hejtujecie tych polskich trenerów, a oni wcale nie są gorsi od tych hiszpańskich. Przypomnijcie mi, kto otworzył potężną Szkołę Trenerów w Białej Podlaskiej, gdzie nasi genialni adepci pozyskują nauki od Stefana Majewskiego i Darka Pasieki? A ty, kolego, wiesz ile waży piłka? No i widzicie, jak mam z wami rozmawiać, jak wy się na piłce nie znacie. Mówię wam, Guardiola jest przereklamowany. Wydał tyle milionów i nic.
Kimbaloula - @Zdziszko: No i zobaczcie, hejtujecie tych polskich trenerów, a oni wcal...

źródło: comment_15975304646NHji0ZzFxipPkEdO5d6Dz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą Darku, ze mecz z Bayernem będzie dla Lyonu całkowicie inny, choć paradoksalnie uważam, ze Lyon będzie dla Bayernu dużo cięższym przeciwnikiem niż Barcelona. W ćwierćfinale Bayern grał z rywalem spełnionym, Messi, Busquets, Pique, oni już wygrali wszystko, a tu mamy piłkarzy głodnych sukcesów. Lyon trochę przypomina mi polska reprezentacje przed eliminacjami do mundialu w Korei i Japonii. Tam tez niewielu stawiało na nasz sukces, ale ja widziałem ten
  • Odpowiedz
@Zdziszko swietna robote robicie chlopaki z tymi nitkami :v. Mam nadzieje, ze to sie utrzyma przez jakis czas. Mega szacunek za to, ze wam sie w ogole chce to robic
  • Odpowiedz