Wpis z mikrobloga

Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich światów, zderzenie dwóch wizji, zderzenie dwóch filozofii. Zobaczmy jak dzisiaj funkcjonuje Olępik Lyon. To jest niebywały zmysł taktyczny Rudiego Garcii, To jest wieloletni prezes Jean-Michel Aulas, który powiedział, że nie spocznie dopóki nie wygra Champions League, To jest dyrektor sportowy czyli słynny Juninho Pernambucano - legenda tego klubu. To jest ciągła praca u podstaw, nawiązanie do tego sezonu bodajże 2009 - 2010 gdzie doszli do półfinału z Pjanicem, Kallstromem, Llorisem, Lisandro, Bastosem. Ale do czego zmierzam? - Lyon udowodnił dzisiaj jak ważna w europejskim futbolu jest konsekwencja, Lyon to jest od lat ten sam model biznesowy, Lyon to dzisiaj fajne miejsce do nabrania doświadczenia, do wypromowania się. Z każdym rokiem ten klub transferuje piłkarzy za ogromne sumy. Już widać kolejkę po kilku z tych chłopaków. Już widać, młodych następców gotowych do gry o najwyższe cele. Popatrzmy na jeden aspekt - Houssem Aouar. Ten chłopak dziś udowodnił tym występem co to znaczy brać na siebie ciężar gry, szukał miejsca dla partnerów, inteligentnie rozgrywał, umiejętnie dyrygował. Rudi Garcia zrobił z niego prawdziwego lidera. To jest dzisiaj Zawodnik kompletny, uformowany, ukształtowany.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Ja myśle, że ten dzisiejszy mecz to było zderzenie dwóch piłkarskich świat...

źródło: comment_1597524584tNy9yk47iHmt4tO2j0MKHw.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Zdziszko: no tak mówicie że Siti było dziś w ciemnej du... to taka historia mi się przypomniała jak szedłem od koleżanki z Chotomowa po spożyciu napojów wyskokowych, przez las i tam był też cmentarz i ja szedłem do sklepu bo się te napoje co to się nimi raczyliśmy u tej mojej koleżanki skończyły... no i długo mnie nie było i wysłali za mną kolegę i jak już wracałem to go spotkałem
specyfik - @Zdziszko: no tak mówicie że Siti było dziś w ciemnej du... to taka histor...

źródło: comment_1597532144mLAvrfYmZR6TZvHne2Vr5S.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Dobrze tutaj Mateusz zauważył, że drużyna francuska była dziś fantastycznie przygotowana do tego spotkania. Mimo, że Manczester postawił twarde warunki to piłkarze Olympik zdołali wytrzymać napór i przeprowadzali DOSKONAŁE kontraataki. Zwróć uwagę jak fantastycznie rozgrywał Ałar te jego DIAGONALNE podania noooo... fantastyczna drużyna i myślę że Bajern w kolejne rundzie będzie miał trudnego rzeciwnika.
specyfik - @Zdziszko: Dobrze tutaj Mateusz zauważył, że drużyna francuska była dziś f...

źródło: comment_1597533209CPUX4mCaKOZ7WWFUT3Hwru.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zdziszko: wszystko przeczytalem ich głosami, piękna kopalnia pasty, ich juz śmiało można zastąpić botami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz