Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dzieciestaregomiasta: ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka - nie każdy facet ma depresje i oczekuje wsparcia. Mimo wszystko większość z nas radzi sobie normalnie, a na powyższym obrazku podsumowany został typowy wykopowy spierdoks
  • Odpowiedz
ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka - nie każdy facet ma depresje i oczekuje wsparcia. Mimo wszystko większość z nas radzi sobie normalnie, a na powyższym obrazku podsumowany został typowy wykopowy spierdoks


@windows95: kolega chyba nie na bieżąco z trendami i statystykami
  • Odpowiedz
@windows95: pora przestać się oszukiwać i zaprzeczać rzeczywistości. Faceci mają dużo większą presję społeczeństwa. I dlatego częściej osiągają sukces np. zawodowy, bo kobiecie tego nie potrzeba. I w sumie, to zrozumiałe, bo sam bym olał samorozwój, gdyby de facto nie byłoby ode mnie to wymagane.
Nie ważne jaki facet się urodzi, to na nim będzie leżała presja żeby wykorzystać swój wygląd, umiejętności, bogactwo. Kobiecie zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże wykorzystać
  • Odpowiedz
@Mam_jedno_pytanko: i dodam, że wcale nie fajnie się urodzić przystojnym facetem, chodzić na siłownię i być ripped oraz mieć szeroką wiedzę na wiele tematów. Nawet powiem, że szczerze, lepiej często być ofiarą losu. Bo wtedy nikt od ciebie nie wymaga, nie musisz być silny, nie musisz być zajebisty, poważny etc. Nie musisz nic, tak naprawdę. Będąc "chadem" musisz być nim cały czas. Nie możesz być #!$%@?ą, która czegoś nie zrobi, która
  • Odpowiedz
@windows95: Jeden post, dwie tak samo #!$%@? skrajności uwidocznione :)

Nie każda kobieta ma super łatwo, życie bywa brutalne i przewrotne, niezależnie od tego kto jaką ma płeć, tak że post stworzony przez debila dla debili.

Natomiast twoje upośledzenie powinno się skwitować strzałem w pysk. Potrzeba wsparcia i bycie bardziej wrażliwym nie jest synonimem bycia cipą. Cipą to jesteś ty, bo próbujesz się w śmieszny sposób dowartościować żałosnym komentarzem, a koniec
  • Odpowiedz
@Mam_jedno_pytanko: Ale wlasnie w byciu facetem chodzi o to zeby miec presje spoleczenstwa miec w dupie. Ubierasz gacie jakie ci sie podobaja a nie myslisz co powiedza kolezanki. Jak faceci wpadaja w depresje przez presje spoleczenstwa to chyba faktycznie istnieje ta trzecia plec...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cipą to jesteś ty, bo próbujesz się w śmieszny sposób dowartościować żałosnym komentarzem, a koniec końców, jakbyś trafił na ogromne przeszkody w życiu, to byś pierwszy był do płakania w kącie


@night_witch95: Nie masz racji, bo jestem osobą która gdy natrafi na poważny problem to ze wszelkich sił stara się go rozwiązać. Załamywanie rąk i użalanie się nad sobą - a już tym bardziej obwinianie innych za swoje niepowodzenia - to
  • Odpowiedz
@Mam_jedno_pytanko: kobiety nie maja presjii spoleczenstwa w ogole, nie wiem skad jestes chyba z podlasia. Bo tam widzialam 20latki z dwoma wozkami. Mamy duza presje - zeby nie byc wlasnie postrzegana jaka taka madke, to w wieku 20/ 25+ stajemy na uszach, zeby tak nas nie postrzegano. Mam firme, ktora dobrze prosperuje i pracuje na to zeby postawic dom. Ja robie wszystko co moge, a dzieci tez chce miec i nie
  • Odpowiedz
Nie musisz nic, tak naprawdę. Będąc "chadem" musisz być nim cały czas. Nie możesz być #!$%@?ą, która czegoś nie zrobi, która nie wyrwie tamtej laski przy barze, która przegra walkę słowną czy fizyczną, bo wtedy pryśnie cały czar.


@Mam_jedno_pytanko: czyli bycie chadem to ciągłe #!$%@? uleganie presji społeczeństwa?
  • Odpowiedz