Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Półtorej miesiąca temu poznałem fajną dziewczynę na tinder. Taka trochę szara myszka, dobre studia, praca, wygląd na prawdę na poziomie. Mocno się zbliżyliśmy, także w ten fizyczny sposób, na dniach można właściwie ogłaszać związek... Po doświadczeniach z poprzednich relacji i związków podkusiło mnie żeby coś sprawdzić.

Nie wiem czy będę brzmiał jak jakiś psychopata, ale założyłem konto chada na tinderze i wysłałem jej superlajka. Zaakceptowała moją osobę...
W ciągu pierwszych 3 dni pisania z tego konta szło wszystko jak po maśle. Zero wspomnienia o mnie w rozmowie z chadem. Na tym realnym chacie zauważalne ochłodzenie, odpisywanie półsłówkami i generalnie jakoś tak słabo.
Dzień 4 i 5 to pisanie z konta chada jakichś głupich wiadomośći o seksie, takich żałosnych. Z normalnego konta w życiu bym czegoś takiego nie wysłał... A tu proszę, cieszyły i bawiły.
Dzień 6 to już bezproblemowe umówienie się...

Znam komentarze "śmieci same się wyniosły", ale skoro nawet taka dziewczyna tak robi, to która tak nie zrobi? Nic nie znaczyłem jak pojawił się lepszy. NIC. Coraz trudniej mi zaufać :(

#tinder #blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f951d8fce6809e1a68e9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: „można by ogłaszać związek” czyli nie jesteście razem tak naprawdę jako para albo tobie się wydaje ze jesteście para. Pomijając #!$%@? o dobrych studiach, szarej myszy, bo ja takiego pieprzenia nie kupuje, podświadomie każda leci do chada bo ma lepsze geny i może spełnić lepsze przetrwanie gatunku niż do spierdoxa. Podobnie jest u nas ze laska bez dupy dzieci nie urodzi a bez cycka nie wykarmi. Sorry ziomek ze tak
@nirvanaa03: A to zawsze trzeba rozmawiać o rzeczach, które wydają się oczywiste? 1.5 miesiąca samo w sobie nic nie oznacza, ale jeżeli te 1.5 miesiąca tutaj oznacza wiele spotkań, czułości i jakiejś zażyłości, no to chyba to nie jest to samo co się spotkać 2x na spacer, zgodzisz się? Jeżeli takie spotykanie się ze sobą od jakiegoś czasu i wymienianie czułości to nie jest powód do tego by tę osobę potraktować
@MatiKosa: ale nie dla każdej osoby czułość i spędzanie czasu = związek czy wyłączność, tym bardziej, że poznali się na tinderze, gdzie jakieś 30% znajomosci to fwb albo ons. Myślę, że trzeba na początkowym etapie znajomości ustalić jakie oczekiwania ma druga osoba, czy to poważny związek, czy jakaś chwilowy romans czy fwb, no a po 1,5msc jakiegoś kręcenia chyba naturalnym byłaby rozmowa „na czym stoimy?”.
@elementyzaskoczenia: zresztą nie podkreślaj, że tylko laski, jakby faceci tak nie robili. A nie sorry, faceci są o wiele bardziej bezczelni bo bajerują cię trzy miesiące, obiecują gwiazdkę z nieba i mydlą ci oczy, że jesteś jedyna, a na boku wypisują to samo do trzech innych dziewczyn. Ta dziewczyna przynajmniej nic nie obiecywała XD Jeżeli op i ta jego wybranka nie umówili się na wyłączność to nie powinien mieć jej nic
@AnonimoweMirkoWyznania: młody jesteś. Trwałość związku nie buduje wygląd czy status społeczny ale to co dałeś dziewczynie i co razem przeszliście. Ciężko wymagać lojalności na początku znajomości. Czytałeś Mały książę? Opiekował się różą. W końcu porzucił ją i zorientował się że róża którą kochał nie jest jedyną. Były też inne piękne róże, ale zrozumiał że jego jest najcenniesza bo nią się opiekował, ją podlegał, wyrywał baobaby itd.