Wpis z mikrobloga

murki, nie zakładajcie konta w banku #pekao, bo jest wielka patologia:
-wpadłem na pomysł żeby założyć awaryjne konto w pekao, skusiły mnie świetne kursy walut
-po 3 próbach błędnego wpisania hasła zablokowałem sobie dostęp do konta przez internet
-dzwonię na infolinię
-won do oddziału, tego nie da się ogarnąć zdalnie
-idę do oddziału, czekam godzinę w kolejce bo jest milion starych ludzi
-pani w oddziale drze mordę, że mam konto nie w pełni otwarte, bo 7 dni od otwarcia konta zdalnie powinienem iść do oddziału; nie przeszkadzało to, żeby dzwonić z tego oddziału z propozycją pożyczki ( w żadnym mejlu nie było słowa żeby iśc gdziekolwiek)
-składam podpis, wypełniam jakieś gównodokumenty i teraz mam przypisany własny oddział w którym mogę załatwiać sprawy
-no to może teraz odblokujemy konto?
-"no przyniósł pan paszport, a ja chcę dowód"
-"przecież paszport stwierdza tożsamość, a dowód się produkuje, za parę dni odbieram"
-"to pan przyjdzie jak pan będzie miał dowód"
no i dopóki nie dostałem nowego dowodu to nie mogłem korzystać z konta XD
także trzymajcie się od tego pseudobanku z daleka
#banki #bankowosc #bank #finanse
sandacz - murki, nie zakładajcie konta w banku #pekao, bo jest wielka patologia:
-wp...

źródło: comment_15983499303bBKJcIK4USgZvYYXjYS3s.jpg

Pobierz
  • 49
@sandacz: pekao sa to przecież najbardziej patologiczny bank jeśli chodzi o obsługę. Oni nie mają jednego dobrego systemu bankowego. Wszystko to prehistoria i #!$%@?. Brak sensownej centralizacji i komunikacji pomiędzy oddziałami. Gdy we wszystkich normalnych bankach mogłeś większość rzeczy załatwiać już przez neta u nich musiałeś przyjść do oddziału i wypełniać papiery. Jeśli twoje konto było założone w innej części kraju to oddział do którego poszedłeś musiał wysyłać pocztą pismo do
@sandacz: Zakładałem tam konto w kwietniu - przez internet, z jakąś televideo weryfikacją. Robię te głupie miny do kamery laptopa, przód, profil, itp. Nie może zweryfikować. Robię drugi raz, to samo. Odpuszczam sobie na kilka dni. W międzyczasie dzwoni konsultantka, że wisi wniosek, ale się nie zweryfikowałem. Proponuje, żebym weryfikację zrobił przez smartfona, bo mają lepsze kamery niż laptopy (kurde, to roczny laptop za 3000 zł nie ma kamery wystarczającej do
nie zakładajcie konta w banku #pekao, bo jest wielka patologia:


@sandacz: Pisałem już - z własnej woli nikt niemal tam konta nie zakłada :)

po 3 próbach błędnego wpisania hasła zablokowałem sobie dostęp do konta przez internet


@sandacz: naucz sie wpisywać hasło, nie będzie problemów

-idę do oddziału, czekam godzinę w kolejce bo jest milion starych ludzi


@sandacz: Bo przyszedł jaśnie pan i oczywiście chcesz to załatwić w
A zgłosiłeś reklamację/skargę? Jak mnie pokierowali w banku do złego okienka to zgłosiłem do kierownika. Bez oficjalnych zgłoszeń to nic się nie zmienia.